Bugünkü
Takvim

Önce alışveriş sonra soygun

ABONE OL
İstanbul Kadıköy'deki dükkanlarda yalnız çalışan kadınların korkulu rüyası sona erdi. Kadıköy'de son dönemde artan bıçaklı gasp olaylarıyla ilgili olarak güven timleri araştırma başlattı. Ekipler, özellikle kadınların çalıştığı işyerlerine müşteri kılığında girip alışveriş yaptıktan sonra soygun yapan zanlının peşine düştü. Yapılan çalışmalar sonucunda bıçaklı soygun olaylarına karışan 36 yaşındaki G.K. güven timleri tarafından yakalandı. Zanlının üzerinde 7 cm uzunluğunda 'Black Hawk' (Kara Şahin) adı verilen sustalı bıçak ele geçirildi.

KAMERALARA YANSIDI

Suçunu itiraf eden G.K., tutuklandı. Kamera kayıtlarında zanlının alışveriş yaptıktan sonra para ödemek için kasaya yanaştığı görülüyor. Daha sonra G.K.'nın bıçak tehdidiyle para aldığı saniye saniye görülüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.