Bugünkü
Takvim

Yolcu treni kamyonu biçti

ABONE OL
Kayseri'de korkunç bir kaza meydana geldi. Market sahibi Mehmet Al, yanında çalışan Ramiz Canpınar ve kimliği belirlenemeyen bir işçisiyle birlikte inşaatı devam eden besi çiftliğini kontrol etmek için kamyonetiyle Yeşilyurt'a doğru hareket etti. Al, görüş mesafesi dar olan hemzemin geçide girdiği sırada, yolcu trenini fark etmedi. Normal seyrini sürdüren yolcu treni frene basmasına rağmen kamyona çarpmaktan kurtulamadı.

TREN 200 METRE SÜRÜKLENDİ
Çarpmanın etkisiyle hurdaya dönen kamyonet 30 metre sürüklendikten sonra devrildi. Yolcu treni ise yaklaşık 200 metre sonra durabildi. Kaza sonrası kamyonetin içinde sıkışan Mehmet Al ile Ramiz Canpınar ve kimliği belirlenemeyen işçi feci şekilde can verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.