Bugünkü
Takvim

'Bar'barlık

’de bir bara silahlı saldırı düzenlendi. 12 kişiyi kurşuna dizen eski asker intihar etti. 15 kişi ise yaralandı...

'Bar'barlık
ABD'nin Kaliforniya eyaleti, dün kanlı bir saldırıyla sarsıldı! Olayın adresi 'ın 60 kilometre batısında Thousand Oaks'da Borderline Bar&Grill adlı bardı. 200 kişilik bara giren 28 yaşındaki Ian David Long, etrafa kurşun yağdırdı. 12 kişiyi öldürdü. 15 kişiyi ise yaraladı.Saldırıyı gerçekleştiren eski asker, daha sonra canına kıydı. Güvenlik güçleri bölgede kuş uçurtmazken, Başkanı Trump, 'ın saldırıyı derinlemesine araştırdığını vurguladı. Eski deniz piyadesi Long'un 2008-2013 yılları arasında ABD donanmasında görev yaptığı ortaya çıktı.Yaşanan bu olay, 1 Ocak 2017 gecesi Kuruçeşme'deki gece kulübü 'ya düzenlenen saldırıyı anımsattı. Silahla gece kulübüne dalan 'lı saldırgan Abdülkadir Masharipov; 39 kişiyi öldürmüş, 71 kişiyi de yaralamıştı.2008-2013 tarihleri arasında Deniz Piyadesi olarak görev yapan Ian David Long, yakalanacağını anlayınca intihar etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.