Bugünkü
Takvim

Emlak kraliçesi

Bankacı , gayrimenkul sektörüne girdi. Ev alım satım işinden 5 yıl gibi kısa bir sürede 570 milyon liralık gelir elde etti

ABONE OL
Emlak kraliçesi
İngiltere'de yaşyan Nicole Bremner (39), başarılı bir bankacıydı. 3 çocuk annesi, işini bırakıp, gayrimenkul sektörüne el attı. , yatırım amaçlı ilk mülkünü 2012 yılında Londra'dan 1.1 milyon pounda satın aldı. Bu evin içini yenileyen genç girişimci, daha sonra aynı mülkü tam 1.9 milyon pounda sattı.

ZENGİNLİK SIRLARI
Yatırım için ev alan ve aldığı evlerin içini yeniledikten sonra daha pahalıya satan Nicole Bremner, kısa sürede parayla oynadı. 5 yılda 120 milyon pound (570 milyon lira) değerinde 400 gayrimenkulün sahibi olmayı başardı. 5 yılda milyoner olan genç kadın, emlakçılıkta elde ettiği başarısının sırrını 8 maddede anlattı: "Küçük projelerle başlayın. Yaratıcı olun. Bütçe yapın. Ortak bulun. Arkadaşlarınızla konuşun. Müteahhitinizle birlikte çalışın. Riskleri yönetin. Plan yapın ve uygulayın."

kalan karakter 1000

Hadi lan Hadi lan

sir Rotshild aylesi destegi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 07.10.2017 03:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.