Bugünkü
Takvim

Ölüp ölüp dirildiler

Doğdukları günden itibaren kuvözde geçirdikleri 143 günde 100 kez kalbi duran ikizler hayata tutunmayı başardı

ABONE OL
Ölüp ölüp dirildiler
'de 14 hafta erken dünyaya gelen ikizler Willow ve Stanley Senior, gün geçtikçe iyileşiyor. Anne-babalarının yeni yeni kucağına alabildiği sevimli ikizlerin hayata tutunma çabası ise doktorları bile şaşırtıyor. Kuvözde kaldıkları 143 gün boyunca tam 100 kez kalbi duran minikler, her seferinde kalp masajı ile hayata döndü. Tekrar soluk alan ikizlere "Mucize bebekler" adı verildi.

AİLENİN ÖDÜ KOPTU
Ancak geçtiğimiz hafta evde, bir anda ikisinin kalbini birden durması anne-babanın neredeyse ödünü patlattı. Leela ve Anthony Senior çifti, hemşirelerin tarif ettiği şekilde kalp masajı yaparak yavrularının hayatını bir kez daha kurtardı. Genç baba Anthony Senior, "İkizlerin sağlık durumu her geçen gün daha da iyileşiyor. Onların olmadığı bir dünya düşünemiyorum bile" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.