Anasayfa
Takımlar
Fikstür
Sonuçlar
İstatistikler
Galeri
Arşiv
Maç Sonuçları
Ön Eleme
1. Tur
2. Tur
3. Tur
4. Tur
5. Tur
Son 16
Çeyrek Final
Yarı Final
Final
Ön Eleme
1. Tur
2. Tur
3. Tur
4. Tur
5. Tur
Son 16
Çeyrek Final
Yarı Final
Final
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SONUÇLAR
SEZON SEÇİNİZ
Türkiye Kupası 23/24
Türkiye Kupası 22/23
Türkiye Kupası 21/22
Türkiye Kupası 20/21
Türkiye Kupası 19/20
Türkiye Kupası 18/19
Türkiye Kupası 17/18
Türkiye Kupası 16/17
Türkiye Kupası 15/16
Türkiye Kupası 14/15
Türkiye Kupası 13/14
Türkiye Kupası 12/13
Türkiye Kupası 11/12
Türkiye Kupası 10/11
Ziraat Türkiye Kupası 09/10
Fortis Türkiye Kupası 08/09
Fortis Türkiye Kupası 07/08
Fortis Türkiye Kupası 06/07
Fortis Türkiye Kupası 05/06
Fortis Türkiye Kupası 04/05
Fortis Türkiye Kupası 03/04
TUR SEÇİNİZ
Final
Yarı Final
Çeyrek Final
Son 16
5. Tur
4. Tur
3. Tur
2. Tur
1. Tur
29 Temmuz 2020
Çarşamba
21:30
Trabzonspor
2
Alanyaspor
0
MAÇ DETAY
18 Haziran 2020
Perşembe
20:45
Alanyaspor
4
Antalyaspor
0
MAÇ DETAY
16 Haziran 2020
Salı
20:45
Fenerbahçe
1
Trabzonspor
3
MAÇ DETAY
04 Mart 2020
Çarşamba
20:30
Antalyaspor
0
Alanyaspor
1
MAÇ DETAY
03 Mart 2020
Salı
20:30
Trabzonspor
2
Fenerbahçe
1
MAÇ DETAY
13 Şubat 2020
Perşembe
19:15
Sivasspor
1
Antalyaspor
1
MAÇ DETAY
13 Şubat 2020
Perşembe
17:00
BB Erzurumspor
1
Trabzonspor
4
MAÇ DETAY
12 Şubat 2020
Çarşamba
20:30
Galatasaray
3
Alanyaspor
1
MAÇ DETAY
11 Şubat 2020
Salı
20:30
Fenerbahçe
1
Kırklarelispor
0
MAÇ DETAY
06 Şubat 2020
Perşembe
20:30
Antalyaspor
0
Sivasspor
0
MAÇ DETAY
05 Şubat 2020
Çarşamba
20:30
Alanyaspor
2
Galatasaray
0
MAÇ DETAY
05 Şubat 2020
Çarşamba
14:30
Kırklarelispor
0
Fenerbahçe
3
MAÇ DETAY
04 Şubat 2020
Salı
20:30
Trabzonspor
5
BB Erzurumspor
0
MAÇ DETAY
23 Ocak 2020
Perşembe
20:30
Galatasaray
2
Rizespor
1
MAÇ DETAY
23 Ocak 2020
Perşembe
17:00
Denizlispor
(P:2) 2
Trabzonspor
(P:4) 0
MAÇ DETAY
23 Ocak 2020
Perşembe
14:00
Yeni Malatyaspor
2
Sivasspor
1
MAÇ DETAY
22 Ocak 2020
Çarşamba
20:30
Beşiktaş
2
BB Erzurumspor
3
MAÇ DETAY
22 Ocak 2020
Çarşamba
17:00
Göztepe
2
Antalyaspor
2
MAÇ DETAY
22 Ocak 2020
Çarşamba
14:00
Kasımpaşa
3
Alanyaspor
2
MAÇ DETAY
21 Ocak 2020
Salı
20:30
Fenerbahçe
2
Kayserispor
0
MAÇ DETAY
21 Ocak 2020
Salı
14:00
Kırklarelispor
0
Başakşehir
0
MAÇ DETAY
16 Ocak 2020
Perşembe
20:30
Trabzonspor
2
Denizlispor
0
MAÇ DETAY
16 Ocak 2020
Perşembe
18:00
Antalyaspor
4
Göztepe
3
MAÇ DETAY
15 Ocak 2020
Çarşamba
20:30
Rizespor
1
Galatasaray
1
MAÇ DETAY
15 Ocak 2020
Çarşamba
18:30
BB Erzurumspor
3
Beşiktaş
2
MAÇ DETAY
15 Ocak 2020
Çarşamba
16:00
Alanyaspor
3
Kasımpaşa
1
MAÇ DETAY
14 Ocak 2020
Salı
20:30
Kayserispor
0
Fenerbahçe
0
MAÇ DETAY
14 Ocak 2020
Salı
18:30
Sivasspor
4
Yeni Malatyaspor
0
MAÇ DETAY
14 Ocak 2020
Salı
16:00
Başakşehir
1
Kırklarelispor
1
MAÇ DETAY
19 Aralık 2019
Perşembe
20:45
Trabzonspor
4
Altay
1
MAÇ DETAY
19 Aralık 2019
Perşembe
18:30
Bursaspor
2
BB Erzurumspor
1
MAÇ DETAY
19 Aralık 2019
Perşembe
16:30
Başakşehir
2
Hekimoglu Trabzon
0
MAÇ DETAY
19 Aralık 2019
Perşembe
14:30
Denizlispor
2
Altınordu FK
2
MAÇ DETAY
19 Aralık 2019
Perşembe
13:00
Manisa Futbol Kulubu
3
Kayserispor
3
MAÇ DETAY
18 Aralık 2019
Çarşamba
20:45
İstanbulspor
0
Fenerbahçe
2
MAÇ DETAY
18 Aralık 2019
Çarşamba
18:30
Göztepe
2
Fatih Karagümrük SK
1
MAÇ DETAY
18 Aralık 2019
Çarşamba
16:30
Sivasspor
0
Esenler Erokspor
1
MAÇ DETAY
18 Aralık 2019
Çarşamba
14:30
Gaziantep
3
Kırklarelispor
2
MAÇ DETAY
18 Aralık 2019
Çarşamba
13:45
Keçiörengücü
2
Yeni Malatyaspor
2
MAÇ DETAY
18 Aralık 2019
Çarşamba
13:00
Anagold 24 Erzincanspor
2
Beşiktaş
0
MAÇ DETAY
17 Aralık 2019
Salı
20:45
Tuzlaspor
0
Galatasaray
4
MAÇ DETAY
17 Aralık 2019
Salı
18:30
Adanaspor
1
Alanyaspor
7
MAÇ DETAY
17 Aralık 2019
Salı
16:30
Samsunspor
1
Rizespor
1
MAÇ DETAY
17 Aralık 2019
Salı
14:30
Antalyaspor
2
Eyüpspor
2
MAÇ DETAY
17 Aralık 2019
Salı
13:00
Van Spor FK
2
Kasımpaşa
2
MAÇ DETAY
05 Aralık 2019
Perşembe
20:45
Beşiktaş
3
Anagold 24 Erzincanspor
0
MAÇ DETAY
05 Aralık 2019
Perşembe
18:30
Rizespor
3
Samsunspor
2
MAÇ DETAY
05 Aralık 2019
Perşembe
16:30
Altınordu FK
3
Denizlispor
5
MAÇ DETAY
05 Aralık 2019
Perşembe
14:30
Kayserispor
3
Manisa Futbol Kulubu
2
MAÇ DETAY
05 Aralık 2019
Perşembe
13:00
Kırklarelispor
2
Gaziantep
1
MAÇ DETAY
04 Aralık 2019
Çarşamba
20:45
Galatasaray
0
Tuzlaspor
2
MAÇ DETAY
04 Aralık 2019
Çarşamba
18:30
Altay
1
Trabzonspor
2
MAÇ DETAY
04 Aralık 2019
Çarşamba
16:30
BB Erzurumspor
4
Bursaspor
2
MAÇ DETAY
04 Aralık 2019
Çarşamba
14:30
Kasımpaşa
2
Van Spor FK
1
MAÇ DETAY
04 Aralık 2019
Çarşamba
13:45
Eyüpspor
0
Antalyaspor
3
MAÇ DETAY
04 Aralık 2019
Çarşamba
13:00
Hekimoglu Trabzon
0
Başakşehir
1
MAÇ DETAY
03 Aralık 2019
Salı
20:45
Fenerbahçe
4
İstanbulspor
0
MAÇ DETAY
03 Aralık 2019
Salı
18:30
Esenler Erokspor
0
Sivasspor
2
MAÇ DETAY
03 Aralık 2019
Salı
16:30
Alanyaspor
5
Adanaspor
1
MAÇ DETAY
03 Aralık 2019
Salı
14:30
Yeni Malatyaspor
3
Keçiörengücü
1
MAÇ DETAY
03 Aralık 2019
Salı
13:00
Fatih Karagümrük SK
1
Göztepe
2
MAÇ DETAY
31 Ekim 2019
Perşembe
20:30
Denizlispor
4
İçel İdmanyurdu Spor
1
MAÇ DETAY
31 Ekim 2019
Perşembe
18:30
Gaziantep
3
Turgutluspor
0
MAÇ DETAY
31 Ekim 2019
Perşembe
16:30
Kayserispor
2
Bayrampaşaspor
0
MAÇ DETAY
31 Ekim 2019
Perşembe
14:30
Kırklarelispor
1
Ankaragücü
0
MAÇ DETAY
31 Ekim 2019
Perşembe
13:45
Başkent Akademi
0
Sivasspor
6
MAÇ DETAY
31 Ekim 2019
Perşembe
13:00
Bayburt İÖİ
1
Bursaspor
2
MAÇ DETAY
30 Ekim 2019
Çarşamba
20:30
Tarsus İdman Yurdu
1
Fenerbahçe
3
MAÇ DETAY
30 Ekim 2019
Çarşamba
18:30
Göztepe
3
Sivas Belediye Spor
0
MAÇ DETAY
30 Ekim 2019
Çarşamba
16:30
Gençlerbirliği
0
Esenler Erokspor
2
MAÇ DETAY
30 Ekim 2019
Çarşamba
14:30
BB Erzurumspor
3
Bodrum Belediye Bodrumspor
1
MAÇ DETAY
30 Ekim 2019
Çarşamba
14:00
İstanbulspor
5
Büyükçekmece Tepecikspor
2
MAÇ DETAY
30 Ekim 2019
Çarşamba
14:00
Fatih Karagümrük SK
4
Bandırmaspor
1
MAÇ DETAY
30 Ekim 2019
Çarşamba
14:00
Karacabey Belediyespor AS
1
Tuzlaspor
3
MAÇ DETAY
30 Ekim 2019
Çarşamba
13:45
Kemerspor 2003
2
Kasımpaşa
3
MAÇ DETAY
30 Ekim 2019
Çarşamba
13:30
Keçiörengücü
3
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
1
MAÇ DETAY
30 Ekim 2019
Çarşamba
13:30
Payasspor
2
Manisa Futbol Kulubu
3
MAÇ DETAY
30 Ekim 2019
Çarşamba
13:00
Gümüşhanespor
0
Samsunspor
3
MAÇ DETAY
30 Ekim 2019
Çarşamba
13:00
Van Spor FK
1
Sancaktepe FK
0
MAÇ DETAY
30 Ekim 2019
Çarşamba
13:00
Kastamonuspor
(P:4) 1
Anagold 24 Erzincanspor
(P:5) 1
MAÇ DETAY
29 Ekim 2019
Salı
20:30
Alanyaspor
3
İnegölspor
0
MAÇ DETAY
29 Ekim 2019
Salı
18:30
Adanaspor
3
Diyarbakırspor AŞ
0
MAÇ DETAY
29 Ekim 2019
Salı
16:30
Altay
1
Görelespor
0
MAÇ DETAY
29 Ekim 2019
Salı
14:30
Eyüpspor
1
Konyaspor
0
MAÇ DETAY
29 Ekim 2019
Salı
13:45
Niğde Anadolu FK
(P:2) 0
Antalyaspor
(P:3) 0
MAÇ DETAY
29 Ekim 2019
Salı
13:00
Altınordu FK
3
Amed Sportif Faaliyetler
1
MAÇ DETAY
29 Ekim 2019
Salı
13:00
Hekimoglu Trabzon
3
Menemen Belediyespor
0
MAÇ DETAY
29 Ekim 2019
Salı
13:00
1074 Çankırıspor
1
Rizespor
3
MAÇ DETAY
26 Eylül 2019
Perşembe
20:30
Sakaryaspor
(P:3) 1
1074 Çankırıspor
(P:4) 1
MAÇ DETAY
26 Eylül 2019
Perşembe
18:30
Akhisarspor
(P:2) 0
Bayburt İÖİ
(P:4) 0
MAÇ DETAY
26 Eylül 2019
Perşembe
16:30
Gençlerbirliği
2
Osmaniyespor FK
0
MAÇ DETAY
26 Eylül 2019
Perşembe
14:30
Hatayspor
0
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
1
MAÇ DETAY
26 Eylül 2019
Perşembe
13:00
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
0
Gaziantep
4
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
20:30
Göztepe
3
Yozgatspor 1959 FK
0
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
19:00
Tarsus İdman Yurdu
4
Darica Genclerbirligi
0
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
19:00
Kardemir Karabükspor
(P:5) 1
Gümüşhanespor
(P:6) 1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
19:00
Afjet Afyonspor
0
Bayrampaşaspor
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
18:30
Diyarbakırspor AŞ
2
Eskişehirspor
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
16:30
Kahramanmaraşspor AŞ
1
Fatih Karagümrük SK
4
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
16:00
İstanbulspor
3
Pazarspor
2
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Pendikspor
0
Turgutluspor
3
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Bandırmaspor
2
Etimesgut Belediyespor
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Menemen Belediyespor
2
Kirsehir Belediye Spor
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Kırklarelispor
1
1954 Kelkit Belediyespor
0
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Silivrispor
1
Kastamonuspor
2
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Tuzlaspor
2
Nazilli Belediyespor
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Bodrum Belediye Bodrumspor
3
Erbaaspor
0
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Ergene Velimese Spor
1
Eyüpspor
4
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Manisa Futbol Kulubu
2
Elazig Karakocan FK
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
14:30
Zonguldak Kömürspor
(P:4) 2
Niğde Anadolu FK
(P:5) 2
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
14:30
Ankara Demirspor
1
Başkent Akademi
2
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
14:30
Kemerspor 2003
(P:4) 2
Sarıyer
(P:2) 2
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
14:00
Elazığspor
0
Büyükçekmece Tepecikspor
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
14:00
Hekimoglu Trabzon
2
Adana Demirspor
0
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
14:00
Iskenderun FK
1
İnegölspor
4
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
14:00
Fatsa Belediyespor
0
Samsunspor
4
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
14:00
Görelespor
4
Giresunspor
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2019
Çarşamba
13:00
Hacettepe SK
0
Denizlispor
4
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
20:30
Kocaelispor
0
Sivas Belediye Spor
1
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
19:00
Ankaraspor
(P:4) 1
İçel İdmanyurdu Spor
(P:5) 1
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
19:00
Adanaspor
3
Fethiyespor
1
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
19:00
Amed Sportif Faaliyetler
4
Ağrıspor 1970
1
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
18:30
Balıkesirspor
0
Van Spor FK
1
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
16:30
Şanlıurfaspor
0
Anagold 24 Erzincanspor
1
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
16:00
Altınordu FK
(P:4) 0
1922 Konyaspor
(P:2) 0
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
15:00
Karacabey Belediyespor AS
2
Umraniyespor
0
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
15:00
Esenler Erokspor
1
Uşakspor
0
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
15:00
Edirnespor
3
BB Erzurumspor
4
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
15:00
1877 Alemdag Spor
0
Sancaktepe FK
3
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
15:00
Somaspor
1
Keçiörengücü
2
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
15:00
Muğlaspor
1
Bursaspor
3
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
14:00
Payasspor
(P:4) 1
Boluspor
(P:2) 1
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
14:00
Mardin Fosfat Spor
0
Altay
2
MAÇ DETAY
24 Eylül 2019
Salı
13:00
Yeni Çorumspor AŞ
0
Kasımpaşa
1
MAÇ DETAY
12 Eylül 2019
Perşembe
18:30
Karşıyaka
(P:2) 0
Muğlaspor
(P:4) 0
MAÇ DETAY
12 Eylül 2019
Perşembe
15:00
Sultanbeyli Belediyespor
0
Edirnespor
1
MAÇ DETAY
12 Eylül 2019
Perşembe
13:00
Anagold 24 Erzincanspor
3
Muş Menderes Spor
1
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
19:00
Fethiyespor
3
Kızılcabölükspor
2
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
18:30
1928 Bucaspor
(P:3) 2
Nazilli Belediyespor
(P:5) 2
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:30
Manisaspor
1
Turgutluspor
2
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:30
Maltepespor
1
Esenler Erokspor
3
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:30
Tki Tavsanlı Linyitspor
0
Somaspor
1
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:30
Bayrampaşaspor
4
Bigaspor
1
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:30
Silivrispor
2
Bursa Yildirim Spor
0
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:30
Düzcespor
0
Darica Genclerbirligi
2
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:30
Büyükçekmece Tepecikspor
1
Halide Edip Adıvarspor
0
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:30
Sile Yildizspor
1
Karacabey Belediyespor AS
2
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Cankaya FK
1
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
4
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Kozanspor FK
0
Payasspor
3
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Iskenderun FK
3
Kilis Belediye Spor
1
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Altindagspor
1
Yozgatspor 1959 FK
2
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Nevsehir Belediye Spor
0
Osmaniyespor FK
1
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
1074 Çankırıspor
5
Kastamonu Ozel Idare Koy Hizmetleri
2
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
15:00
Tokatspor
0
Erbaaspor
2
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
14:30
Cizrespor
(P:5) 1
Diyarbakırspor AŞ
(P:6) 1
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
14:30
Batman Petrolspor
1
Mardin Fosfat Spor
3
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
14:30
Karakopru Belediye SK
1
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
2
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
14:30
1954 Kelkit Belediyespor
1
Ofspor AS
0
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
14:30
Malatya Yesilyurt Belediyespor
0
Elazig Karakocan FK
5
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
14:30
Görelespor
3
Yomraspor
0
MAÇ DETAY
11 Eylül 2019
Çarşamba
13:00
Ağrıspor 1970
(P:4) 3
Artvin Hopaspor
(P:2) 3
MAÇ DETAY
10 Eylül 2019
Salı
19:00
İçel İdmanyurdu Spor
1
Serik Belediyespor
0
MAÇ DETAY
10 Eylül 2019
Salı
18:30
Kocaelispor
3
Gölcükspor
1
MAÇ DETAY
10 Eylül 2019
Salı
15:30
1877 Alemdag Spor
2
Çatalcaspor
0
MAÇ DETAY
10 Eylül 2019
Salı
15:00
Kemerspor 2003
2
Karaman Belediyespor
0
MAÇ DETAY
10 Eylül 2019
Salı
15:00
52 Orduspor FK
0
Fatsa Belediyespor
2
MAÇ DETAY
10 Eylül 2019
Salı
13:00
Kars 36 Spor
(P:3) 0
Pazarspor
(P:4) 0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2019
Perşembe
16:30
Yalova Kadikoy SK
(P:3) 0
Bigaspor
(P:4) 0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2019
Perşembe
16:30
Bursa Yildirim Spor
1
Bozuyuk Vitraspor
0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2019
Perşembe
16:30
Tki Tavsanlı Linyitspor
1
Isparta 32 Spor
0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2019
Perşembe
16:00
Karaman Belediyespor
1
Bucak Belediye Oğuzhanspor
0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2019
Perşembe
16:00
Cubukspor Futbol AS
1
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
3
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2019
Perşembe
15:30
Kars 36 Spor
1
Hocvan Spor
0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2019
Perşembe
15:30
Kilis Belediye Spor
1
Dersimspor
0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2019
Perşembe
15:30
Yüksekova Belediyespor
0
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
2
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2019
Perşembe
15:30
Mardin Fosfat Spor
2
Kahta 02 Spor
1
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2019
Perşembe
15:30
Görelespor
1
Merzifonspor
0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2019
Perşembe
15:30
1074 Çankırıspor
2
Boyabat 1868 Spor
0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2019
Perşembe
13:30
Muş Menderes Spor
2
Bitlis Ozguzelderespor
1
MAÇ DETAY
28 Ağustos 2019
Çarşamba
16:30
Maltepespor
1
Hendek Spor Sakarya
0
MAÇ DETAY
28 Ağustos 2019
Çarşamba
16:30
Belediye Derincespor
2
Edirnespor
3
MAÇ DETAY
28 Ağustos 2019
Çarşamba
16:30
1877 Alemdag Spor
3
Modafen FK
1
MAÇ DETAY
28 Ağustos 2019
Çarşamba
16:30
Somaspor
(P:4) 1
Aksehir SK 2008
(P:3) 1
MAÇ DETAY
28 Ağustos 2019
Çarşamba
16:00
Kastamonu Ozel Idare Koy Hizmetleri
(P:3) 1
Bartınspor
(P:2) 1
MAÇ DETAY
28 Ağustos 2019
Çarşamba
16:00
İçel İdmanyurdu Spor
1
Kepez Belediyespor
0
MAÇ DETAY
28 Ağustos 2019
Çarşamba
15:30
Ağrıspor 1970
5
Iğdır Aras Spor
0
MAÇ DETAY
28 Ağustos 2019
Çarşamba
15:30
1954 Kelkit Belediyespor
(P:5) 0
Carsambaspor
(P:4) 0
MAÇ DETAY
28 Ağustos 2019
Çarşamba
15:30
Malatya Yesilyurt Belediyespor
5
12 Bingöl Spor
0
MAÇ DETAY
28 Ağustos 2019
Çarşamba
14:00
Yozgatspor 1959 FK
(P:4) 0
68 Aksaray Belediyespor
(P:2) 0
MAÇ DETAY