Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Görevden alınan başkanlara destekle yetinmeyen CHP bu kez de cezaevindeki HDP'lileri ziyaret etti haberine yapılan yorumlar (4 yorum)

BİNDALLI BİNDALLI

devletimizi yıkmaya çalışanlara ,arka çıkanlar ,sizin hdp ile ne işiniz olabilir? ,sinsice atatük ü truva atı yapıp ,ülkemizi parçalayacaklar ,atatürk çüyüz ayağına ,milleti kandırıp ,pkk ya hayat suyu veriyorsunuz ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 29.08.2019 16:07
vatandas vatandas

bunlar inada bindi inat icin yapiyorlar iktidar kiniyo diye bunlar tam tersini yapip inadina o yöne gidiyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 29.08.2019 14:14
CHP=HDP=PKK CHP=HDP=PKK

bu da ne şimdi, sanki bu adam haksız yere hapise girmiş gibi utanmadan ziyaret ediyor ,,pkk ya belediye ye hizmet için gönderilen paralar ,pkk ya aktarılmış ,her türlü dağa yardımı ortadayken ,,senin amacın ne ?aferin sen büyüş iş yapıyorsun ,askerlerimizi öldürtmeye bu ülkeyi parçalamaya devam edin ,,manasını taşır böyle bir ziyaret.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 29.08.2019 11:51
KARAKALEM KARAKALEM

ATATÜRKÇÜ OLDUĞUNU İDDİA EDİP DE CHP!YE OY VERENLER, ALAYINIZ YALAN SÖYLÜYORSUNUZ, ATATÜRKÇÜ FALAN DEĞİLSİNİZ, KİRLETMEYİN ATATÜRKÜN ADINI.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 29.08.2019 11:23
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR