Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Memura sıkı 'promosyon' takibi haberine yapılan yorumlar (2 yorum)

TEDAŞ TA PROMOSYON KARMAŞASI TEDAŞ TA PROMOSYON KARMAŞASI

LÜTFEN TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BİR MÜFETTİŞ GÖNDERİLEREK PROMOSYON KARMAŞASININ ÇÖZÜLMESİNİ TALEP EDİYORUZ. ÇÜNKİ YILLARDIR AYNI YERDE ÇALIŞAN VE AYNI BANKADAN MAAŞ ALMAMIZA RAĞMEN TEİAŞ VE EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜKLERİNE PROMOSYON ÖDENMESİNE RAĞMEN TEDAŞ TA NE ZAMAN ÖDENECEĞİ MEÇHUL. LÜTFEN ACİL MÜFETİŞ GÖNDERİLMESİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet26
hayır0
cevapla 26.02.2011 15:24
TEDAŞ'ta PROMOSYON KARMAŞASI TEDAŞ'ta PROMOSYON KARMAŞASI

YILLARTIR AYNI YERDE ÇALIŞAN TEDAŞ, TEİAŞ VE EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜKLERİ ARASINDA PROMOSYON ADALETSİZLİĞİ VAR, TEİAŞ VE EÜAŞ PROMOSYONLARINI ALMALARINA RAĞMEN TEDAŞ TA NE ZAMAN ALINACAK KİMSE BİLMİYOR, LÜTFEN KONUN BİR MÜFETİŞ GÖNDERİLER ARAŞTIRILMASINI TALEP TALEP EDİYORUZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır0
cevapla 26.02.2011 15:16
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR