Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Koç ve Sabancı Sözcü'ye çalışıyor! haberine yapılan yorumlar (13 yorum)

Adnan Adnan

Rahmetli Babaları böyle değildi,bir taraftan Hükümetle iyi geçinir görünüp,diğer yandan Hükümet düşmanı yalan ve çamur makinası tuvalet kağıtlarına para yağdırıyorlar.Ülkeyi yıllarca böyle sömürdüler kullanacakları hep alçak maşaları olmuştu.Kralılkları için her zaman zayıf hükümetler istediler.Pijama partilerinde eski başbakanları karşıladılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.10.2015 01:05
afad afad

bu tüsiad üyelerinin mallarini boykot edecen yoksa adam olmaycak bati uşaklari sözücünün sahibi sen bu milleten degilsin olmasında

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.10.2015 23:56
ety ety

tusiad uluslararası büyük kartellerin türkiye temsilcisi gibi.yıllarca sanayileşip gelişmemizin önünde yegane sorumlularından.bir de üniversiteler.odtü,itü,bilkent bir motor dahi yapıp patent almadılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 25.10.2015 21:38
Av. Yusuf KELEŞ Av. Yusuf KELEŞ

Bunların sattığı hiçbir ürünü almayacaksın arkadaş, bunların mağazalarına, ulaşım araçlarına binmeyeceksin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 25.10.2015 20:58
batiliözcan batiliözcan

iki garibanı doyur desen , işçilerine yüzde 50 zam yap desen yapmaz bu ensesi kalınlar. Duyun koç ve sabancı kasımda hanemin 6 oyu da mutlak surette akp yedir. siz bu pisliklere devam ettikçe ben de inadına akp diycem.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 25.10.2015 08:13
Bekir Bekir

"Küfür Tek Milletdir" Bu gün milletin kanını emen bütün sermaye sahipleri Erdoğan karşısında birleştiler.Ama bilmeliler ki biz de birleştik ve liderimizin arkasındayız.Besledikleri bu düşman broşürlerinden ve kendilerinden bir süre sonra devletimiz hesap soracak elbet.Bütün korkuları bu hesabı veremeyecek olmalarıdır.O günü sabırla bekliyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır1
cevapla 25.10.2015 00:32
memo memo

Rahmetli Sabancı bunlar kadar gavur yanlısı değildi. Varisleri bu adamın herhalde kemiklerini sızlatıyordur. Bunlar hainlerin hizmetkarı. Zannediyorlar ki bunların sayesinde bu hale geldik. Onlar size su bile vermez bre gafiller. Baksana Ankara da bile kendi çıkarları için kendi adamlarını öldürüyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 24.10.2015 21:52
Adnan Adnan

Bu tuvalet kağıdını okuyan yaşlılar bu çukurların yetmişli yıllardaki kepazeliklerini bildiği halde kadrolu Ak Parti düşmanı olduğu için okumaya devam etmelerine lafım yok,saçlarını değirmende ağartıkları için onların için Ak partiye yapılan her iftira,her saldırı,her yalan gururlarını okşuyor ,ssk hastanelerinde kılıçtaroğlu ile yaşadıkları rezillikleri unuttular.Tomoğrafi sırası gelene kadar ölen arkadaşlarını,iki yıl sonraya verilen göz ve diş muayene sıralarını unuttular,geceden muayene sırasına girdiği günleri unuttular,çünkü unutmak zorundalar idolojik körlük bunlarla yaşamayı gerektiriyordu,ssk,lı üniversite hastahanesine gidemezdi sadece emekli sandığı üyesi giderdi.İlacını ssdan almak nerede ise imkansızdı.Gençler bunları bilmiyor,bu haberleri okuyup internette araştırsa gerçeği görecek.Mazot parası isteyen ambulansandan hava ambulansına geçirdi bizi Ak Parti.

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır2
cevapla 24.10.2015 20:33
hasan çakmak hasan çakmak

ortak düşman ak parti olunca her türlü desteği veriyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır1
cevapla 24.10.2015 17:31
Mehmet Yozgat Mehmet Yozgat

Neden daha önce müdahale edilmedi olayları görmek için fazla sabırlı değilmiyiz

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 24.10.2015 10:52
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR