Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Ecevit’in koruması AK Parti'den aday adayı haberine yapılan yorumlar (4 yorum)

salih salih

Baktı ki chplileri vatan haini olduğunu, inanın eceiti de chp liler yok etti, bence bu adam doğruluğuyla aday oluyor, chp pisliklerine karşı doğru bir karar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 20.02.2015 07:57
Tedbirli olmak Tedbirli olmak

Hakkı Haklı kardeşime aynen katılıyorum.Şu anda hertürlü tuzak olabilir,akla hayale gelmeyen şeyler yaşadık.Ertuğrul Günay'ı unutmayalım.Dışarıdan gelen aday Ak Parti için bir rizk.Atımızı sağlam kazığa bağlayalım da gerisi Allah Kerim.Ak Partinin kendi milletvekilleri(tuzluklar) neler yaptı.Düşman hiç uyumuyor,şeytan gibi her an teyakkuzda.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 19.02.2015 22:58
Hakki Hakli Hakki Hakli

Bu secimde AKP fazla disariya acilmamali ve kendi cekirdek kadrosundan (Milli Görüs) sadik adaylarini belirlemeli! Allah muhafaza HDP'de baraji gecerse 300'ü bulmak zorlasir!
Disaridan transfer edilenlere kancayi takarlar (70'li yillardaki Günes Motel pazarligi, Cindoruk'un semsiye partisi) istifa ettirilip PARALEL HÜKÜMET kurdururlar!
Bence AKP adaylarinin sözlü mülakatini kamera sistemiyle sayin Erdogan'da takip etmeli!
Bu seferki secim sakaya gelmez, Vatanimiz ve Milletimiz icin ölüm kalim meselesi.
Aman cok dikkat!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 19.02.2015 18:20
mehmet mehmet

İstemeyiz . aday yaparlarsa da İzmir'den son sıradan olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 19.02.2015 16:23
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR