Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Amerikan beslemesi Fatih Portakal'dan seçimleri boykot provokasyonu haberine yapılan yorumlar (2 yorum)

AMAN DIKKAT AMAN DIKKAT

iblis nasil yapiyor? "dogruyu en kötü neticeye", yani sana bisey cok dogru gibi gösterir seni sadece iter ama o yola girmeyi sen karar verirsin cünkü o sinsi iblis sana bu yolu EN DOGRU neticeye götürecegine inandirir, aslinda seni zorlayamaz sen secersin o cok DOGRU gibi görünene yolda yürümeyin, ISTE BU genclere KURULAN youtubdaki sinsi lusiferyan/iblisi doktrin psikolojik oyunlarinda biri, bir TUZAK, genclere ALLAH ASKINA dünya gündemini daha net okumalari icin elinizden geleni yapin, bu olmasada "kim size yasakliyorki harb etmeyi SANAL ALEMDE?", bu yabanci medyalara karsi tüm medyalar birlesmeli, YAHU onlar birlesiyordu bizim medyalar neden icerde birbirini yiyerek mesgul olsunki BIRLESIN bunlarin kafalarina agir darbeler indirin, yerli ve milli bir YOUTUBE büyük haber kanali kurun, bak sen youtube kanalinda her gün videolar yüklüyordun bugün sadece makaleler yüklüyorsun, genc bir ekip ile tüm medyalar böyle kanal kurabilir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.05.2019 20:06
AMAN DIKKAT AMAN DIKKAT

su 4 yabanci medyanin birlesmesi youtube da ALGI operasyon medya kurulma meselesi (tabii kamoyuna yalan ALTIN kuraldir bunlar icin). Biri algi operasyon yaparsa bunu baska bir önemli ADIM icin ZEMIN HAZIRLAMAK icin yapar degilmi? o zaman bu zemini hazirlayan iradeler sizce HANGI HEDEF/ADIM icin bu algiyi bozmak/rehin almak operasyonlara/oyunlara basvurur?, sadece icerde degil disardada ses cikarmak isterler MUTLAKA sadece Türkce YALAN haber yapacaklarmi? yoksa inglizcedemi? Gencler biliyorsunuz genc insanlar büyüklerde daha cok duygusal insan olabilirler, daha cok DAVA acligi issederler eger HAKIKI bir DAVA gönüllerdeki bu ÖZEL BOSLUGU doldurmadi ise bu zamana kadar, o zaman BU YABANCI 4 lü cete medyasi (lusiferyan murdockun maymunlari) ülkemizde genclere nasil gözlerin önüne cikacaklar? KURTARICI gibimi? DAVA cesur DOGRUCU GAZETECILIK yaparakmi? tabii böyle görünecekler asil hedef tüm topluma ve ülkemize sinsice düsmanlik yapacaklar, iblis nasil yapiyor? "dogruyu en kötü neticeye"

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.05.2019 20:00
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR