Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Trabzon'da Burak bilmecesi haberine yapılan yorumlar (4 yorum)

bak bak

Acaba bizde yönetim var mı? Ne iş yapar bu yönetim fos transferler mi korkularından elimizden şampiyonluk alınmasına rağmen seslerini çıkaramayan emre ile kafka edecek kadar çoçuk gibi hareket eden başkanlarına sen hangi kulübün başkanısın çoluk çoçukla kavga etmek sana yakışıyor mu ? diyemeyecek kadar pasif olan bir yönetim kulübe ne verebilir.Zaten ne verdiği ortada

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.05.2012 17:41
qwerty qwerty

burak ın durumunu öğrenmek için haber61 sitesine gidip
bakabilirsiniz böyle palavralarla gündem oluşturmayın asıl gündem kadıköyde fb stadındaki olaylar olmalı aynı olaylar tarabzonda olsaydı acaba türkiyede medyada neler yazardı bir tekmeyi birhafta manşet yapanlar yanan polis otolarını kırılan dökülenleri tahrip edilen belediye otobüslerini durakları birtürlü görmek istemiyor burak ın transferiyle uğraşıyor iki dakika da dürüst olun lütfen..

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 14.05.2012 12:04
Troyman Troyman

istemiyorum GS ye gelmesin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 14.05.2012 12:01
hatay31 hatay31

Burak'un gitsin..

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 14.05.2012 10:02
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR