Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

"Biz PKK ile pazarlık yapmadık ama..." haberine yapılan yorumlar (2 yorum)

İSMAİL İSMAİL

Bende diyorum ki bu terörü nasıl bitirecegiz.Silah tücaarları bize silah satıyor gidiyor pkkyada silah satıyor.Milyar dolarlarını cebine koyuyor.Bu soruna bir cözüm mutlaka bulunması gerekiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.09.2011 02:07
yurdumun  gerçekleri. yurdumun gerçekleri.

.yok efendim öldürülen PKK,lının halası amcası bilmem nesi ,banane bunlar bize kin tutacakmış.peki soruyorum ölen ŞEHİTLERİMİZİN, aileleri hiç kin tutmuyormu.ben bir türk vatandaşı olarak ömrüm elverdiği sürece teröriste KİN.tutarım.yeşım 50
askere alınsam yakaladığımı kesin öldürürüm .teslim olsa bile ona o hakkı tanımam.bu işler böyle gitmez.ya onlar bizi yok edecek yada bizler onları kuruyana kadar yok edeceğiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 16.09.2011 22:34
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR