Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Bu görüntüler dünyayı ayağa kaldırdı! haberine yapılan yorumlar (15 yorum)

ld ld

yer yuzunun yaratılmış en pıslık toplu mu benı ısraıl demek fıtne fesatlık vıcdansızlık demek somuru demek kalleslık demek aşşlığın anlamı benı ısraıl demek

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.07.2014 16:31
ramazan ayı ramazan ayı

zaten yer yüzünde hz.allah israil oğullarını lanetlemiştir bunlardan kimseye fayda gelmez yeryüzünde fitne bozgunculuk ne ararsan var bu millette bigıramda yürek yoktur bunlarda korkaktır bunlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 12.07.2014 12:37
çanakkale çanakkale

Çanakkale de de osmanlı askeri öldürebilmek için arka sıradaki düşman askerleri ,ön taraftakilerle yer değiştirmek için rüşvet öderlermiş.Şimdi de siyonistler film izler gibi müslüman katliamı izliyor.Ama Çanakkale de olduğu gibi Filistin de de kuyruğu kısıp kaçacaklar.
ONLARIN BİR PLANI VARSA ALLAH'IN DA BİR PLANI VAR!!!
KAFİRLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 12.07.2014 04:55
İNŞALLAH İNŞALLAH

Dünyanın her tarafında Müslümanlar öldürülüp işkence görüyor bir tek Müslüman'ın kılına dokunulamaması için 1,5 milyar Müslüman Allah'a,İttihad_ı İslam'ın kurulması için dua edip,istemeli ve kurulması için destek olmalıdır,İnşallah.Zararlı ideolojilerden sıyrılıp tamamıyla samimi olarak Allah'a dönmeli ve Allah'a dua etmeli ve İslam Birliğinin kurulması için çalışmalıdırlar,İnşallah,bu şimdiye kadar gördüğümüz alışılagelen herhangi etkisi olmayan basit bir birlik olmayacaktır,Allah'ın ayetlerde belirttiği vadettiği insanları kardeşliğe bolluğa mutluluğa kavuşturmak için yaratacağı dünyanın bütününü kapsayacak olan büyük bir birliktir İnşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 12.07.2014 00:21
hale hale

bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz
ADOLF HİTLER...

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır0
cevapla 12.07.2014 00:18
hulisi gencturk hulisi gencturk

Bağımsız kaynaklardan gelen haberlere göre,El-Kaide tarafından, ABD'deki 11' Eylül Saldırılarının benzerlerinin, Moskova Başkanlık Sarayı başta olmak üzere, Telavvi, Londra,Berlin, Riyad Suud ailesi ve Kahire'nin hedef seçilmiş olması, Hür Dünyanın Suriye ve Gazze sessizliğinin bedelini çok ağır ödeyeceğini gösteriyor. Adı geçen Merkezlere her an Saldırı olabilir ve beklenmekte. Tüm Merkezlerde kırmızı alarm verildi.
Ramazan Bayramı veya en geç, 2015'Yılı başında Dünya Haritasında İsrail Devleti olmayacak, Her an İSRAİL'e Nükleer bomba atılması bekleniyor.
Amerikan Ulusal Güvenlik Dairesi NSA'nın yaklaşık üç hafta önce El-Kaide örgütünün üst düzeyde iki yöneticisinin telefon görüşmelerini dinlemesi sonrasında ortaya çıktı.


Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 11.07.2014 23:53
Hamburg Hamburg

21. yy`in barbar halki! Bu vahsi halk, dünyanin her yerinde dislanmalidir!

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 11.07.2014 21:33
Zaf-er Zaf-er

şimarik aşagilik Maymunlara alkiş tutanlar sefiller.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır1
cevapla 11.07.2014 20:44
Zaf-er Zaf-er

eyyy cemaatci ahmaklar!!!!!!

18/13-5. Onlarin olayini sana Biz gercek olarak anlatiyoruz:
Onlar Rablerine inanmis birkac gencti.
Onlarin hidayetlerini artirmis ve kalblerini pekistirmistik.
Durup, şöyle demislerdi: "Rabbimiz göklerin ve yerin Rabbidir,
O'nu birakip baska bir tanriya yalvarmayiz, yoksa and olsun ki,
batil söz söylemis oluruz. su bizim milletimiz, Allah'i birakip
O'ndan baska tanrilar edindiler. Onlarin gercek olduguna apacik delil getirmeleri gerekmez mi?
Allah'a karsi yalan uydurandan daha zalim kimdir?"

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 11.07.2014 20:19
asd asd

Sivilleri yanlışlıkla öldürdük demişler gelirler bizim hayalden ibaret olan
Ermeni meselesini açarlar. Ama bilmezler Ermenilerin halkımız üzerindeki eziyetlerini hamile kadınlarımızın karınlarındaki çocuk üzerine bahise girip sonra aaa erkekmiş bu diyecek kadar küstah bir millettirler. Yahudilerinde bir farkını göremiyorum. Buradan hepimiz Ermeniyiz diyenler bir kez daha dusunsun bence .

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 11.07.2014 19:52
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR