Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Çocuklara Nazi zulmü haberine yapılan yorumlar (5 yorum)

Ahmet Ahmet

Avrupa'daki Türk ve Müslüman çocuklarının zorla din değiştirilip bize kendi çocuklarımızı düşman yetiştirenleri engellemeliyiz bunun için her ülkedeki vatandaşlarımız yetkililerimiz herkes ailelerimizin çocuklarının bakıcılarını Türkiye'den gönderilmesini veya Alman yurtlarında Türk ve Müslüman çocuklarının eğitimi bakımı Türk ve Müslüman bakıcılar tarafından yapılması için Alman çocuğunu nasıl ki Türk ve Müslüman bakıp eğitemiyorsa bunun tersi de doğrudur Yani İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi bunu garanti etmesi lazım BM ve Dünya Örgütlerinde bu konuyu sık sık anlatıp onları kabullendirmeye zorlamalıyız adaletsiz olduklarından Türk İslam Birliği kurulana kadar pek kabul etmezler ama biz yine defalarca deneyelim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 16.03.2017 17:59
Mehmet TUNÇ Mehmet TUNÇ

BUNLARIN YAPTIKLARININ İNSANLIKLA BAĞDAŞIR BİR YANI YOK. ALLAH ISLAH ETSİN

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 16.03.2017 16:16
ado ado

ya kardeşim çıkın yurdunuza GELİN BIRAKIN BU SİYONİSTLERİN YAKASINI BUNU BİLE BİLE YAPIYORLAR KENDİZİ HEDER ETMEYİN YAZIK BU ÇOCUKLARA BEN ÖZÜLDÜM BUGÜN YEMEK YEMEDİM

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 16.03.2017 15:40
abdullah abdullah

bu hollanda ve almanyada kalmakta ısrar edenlere söylenecek çok söz var. hiç bir bahane sizi haklı göstermez. biz ülkemizdeyiz ve mutluyuz. sizin özelliğiniz ne. gelin marifetlerinizi ülkemizde sergileyin. bakın şu nazilerin yaptığına. nezaman akıllanacaksınız heyyyy alaman kafalı larrrrr.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 16.03.2017 12:01
adsız adsız

siz de vatanınıza dönün kardeşim. gavura güven duyulur mu hiç. mutlaka gavurluğunu gösterecektir

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 16.03.2017 09:51
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR