Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Conde: Erdoğan’ın liderliğinde birleşmeliyiz haberine yapılan yorumlar (2 yorum)

BASKANAMESAJ BASKANAMESAJ

Bütün Müslüman ülkelerde Türkiye dostu yöneticileri öne çıkaracak ve destek olacak bir yapılanmaya ihtiyaç var. Bu alanla ilgilenilmez ve CIA benzeri örgütlere bırakılırsa D-8 türü yapılar iş yapamaz ve uzun süre ayakta kalamaz. En yakın örneği; CIA etkisindeki bazı Arap krallıklarının Müslüman bir ülke yönetici gibi değil de düşman gibi davrandığı hatta milyarlarca dolarlık silah sipariş ettiği ve bu silahların CIA kontrolündeki terör örgütlerine aktarıldığı görülür. Bunun sebebi bizim bıraktığımız boşluğu CIA'nın doldurmasındandır. Halklar Müslüman ama yöneticileri CIA'nın kontrolünde olunca Müslümanların hakkı olan petrol, gaz ve milyarlarca dolar Müslümanların aleyhine kullanılır. SONU:D-8 in kalıcı ve olmasını, güçlü bir birlik kurmasını istiyorsak ilk yapmamız gereken yüzeysel anlaşmalar değil DERİN bir yapı kurmak bu işin temelini sağlam atmaktır. İnşa edilmek istene yapının çekirdeğini sağlam bir kabuk içine almaktır. Yoksa bizim yetiştirdiğimiz ağacın meyvelerini başkaları yer

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.10.2017 17:33
mythink mythink // İZMİR

Çok doğru tespit.Çok geç kalınmadan bu fikir hayata geçmelidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.10.2017 12:57
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR