Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Nazi pisliği haberine yapılan yorumlar (1 yorum)

ali ali

almanlar, nazilerini yakalamazlar cünkü bunlarin hepsi nazi. Yüzünüze gülerler ama iclerinden o yabanci düsmanligini atamazlar. 8 Türk`ün öldürülmesi olayinda gizli servis bnd onun yönettigi nazi cetesi ortaya cikarilinca:almanlar yine nazi kimliklerine geri Döndü.Cünkü bnd, Devlet demektir. Devlet yabancilari öldürüyorsa halk da ona göre megillenip yabanci düsmanligini göstermeye basliyor. Hakimin tavri bile nazileri yüreklendirmektedir. Hukuk cinayeti isleniyor su an hukuk devleti denilen almanya`da.Hakim göz göre göre yanli hareket ediyor ama üst mahkeme reddi hakimi reddediyor. acikca gösteriyor ki bndve onun nazi cetesinden korku var. Sira kendilerine de gelebilecegi endisesi var ve nazi yanlisi gibi görünmek istiyorlar. Devlet bilerek cinayet faillerini bulmadi. dolayisiyla bu Politika geregi almanlar düsünüyor; devlette nazi, o da bizim gibileri kolluyor. haydi simdi gelsin 2.hitler. Tüm umut 2. hitler olabilecek vasifta bir liderin ortaya cikmasi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.05.2013 16:06
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR