Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

KapitalİSYAN haberine yapılan yorumlar (3 yorum)

emekli emekli

karma kapitalist ekonomik düzen yerini kapitalizme biraktı .kaitalizmin doğal soucu sosyalizmdir ((.sosyalizme giden yol kapitalizmden geçer) derler .sosyalızm dinsizliği çağırıştırıyor acaba istenen bumudur.liberalizmden neden vazgeçiliyor , kapitalizm için en ideal olan liberallik değilmi .en baba profların işi gücü siyaset yapmak basın öyle geniş halk kitlesi bu kavramları bilmiyor bende ,biraz ne denmek istendiğini açıklayacak alim yazar çizer takımının yorumlarını bekliyoruz ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 23.11.2015 10:18
egenç egenç

Sosyal sorosizm.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 23.11.2015 08:47
misafir misafir

dimi ya.bir taraftan vereceksin.sonunda dönüp dolaşıp yine sana gelecek.birşey vermez isen ne alacaksın.nasihat.ver kardeşim ver verde onlar bir şekilde yine sana dönsün.halkın refahı yükseldikçe sizin refahınızda yükselir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 23.11.2015 07:58
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR