Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Fatih Terim'in kırmızı kart isyanı haberine yapılan yorumlar (4 yorum)

q7 q7

ağla ağla ağla sizede bu yaşkışır fatih amca

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır7
cevapla 22.09.2011 11:41
Anti Lass Anti Lass

Hoca ! İğneyi önce kendine ,çuvaldızı da başkası için düşüneceksin ! Daha ürkütülmüş vakvakların vebali var ! En enteresanıda Herkesin gördüğü şu hareketinizde;sağ elinizin içi ile sol yumruğunuza yatay bir şekilde vurmanız olduki gerçekten Galatasarayın geldiği noktanın içler acısı olduğunu gösteriyordu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 22.09.2011 11:09
Fenerbahçeli Fenerbahçeli

İstanbulspor Maçında Melonun attığı kafayı neden gözlemciye not ettirmedin.Yahutta Samsunspor Maçında kaleci değer değmez Elmanderein kendini yere atmasını neden Gözlemciye not ettirmedin ucu size değincemi haksızlık oluyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır8
cevapla 22.09.2011 10:16
BAYKAL BAYKAL

PEKİ SEN SON MAÇTA KAHE'YE YAPILAN PENALTIYI NEDEN KONUŞMUYORSUN AZICIK DELİKANLI OLUN..

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır5
cevapla 22.09.2011 11:12
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR