Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

"Erdoğan ve Putin'in verdiği fotoğraf birilerini rahatsız ediyor" haberine yapılan yorumlar (3 yorum)

Dulqarnein Dulqarnein

CIHAT ilan etmek icin ÜMMETIN lideri olman gerek, bir it, basit bir köpegin agizina CIHAT almasi bizi sadece güldürmesi gerek, ama belliki birileri kendi tarihini ve medeniyetini kültürünü bile unutmus, CIHAT ilan etmek sadece gercek bir HALIFENIN hakkidir, HAFTER gibi bir maymunun hakki hic de olamaz, neyse, HEDEF belliki arap kitleleri TÜRKLERE karsi kiskirtmak, en az zihinlerde böyle bir CAMUR LEKESI atmak, yani diyorki köpek hafter: "türkler arap ve müslümanlarin kanini döküyor türklere karsi CIHAT ilan ediyorum, tüm müslümanlar katilsin en az ruhlari ile zihinleri ile"... gercekten acinacak bir girisim, hala anlamiyorsunuz afrika ve arap ülkelerinde TÜRKLER aleyhine neden dizilerde haberlerde sosyal medyalarda gaz verildigini, bu gelecege bir yatirim, bozgunculuk yatirimi, arkasinda yine KORKAK yahudi bozgunculari bulursunuz, tabi masalari BAE ve diger rezil kuklalari SUUDLARI görürsün, "ESSEKLER önünü cok kolay görür, essege ters binki arkasini göresin."

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.01.2020 21:54
Dulqarnein Dulqarnein

BU SADECE TÜRKIYE basarisi, ruscu yaratik!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.01.2020 20:31
VAHİT VAHİT

BU FOTOĞRAF ÜLKEMİZİN DÜŞMANLARINI İÇERDEKİLERİ VE DIŞARDAKİLERİ RAHATSIZ EDİYOR ,DAHADA ONLARI RAHATSIZ OLACAKLARI GÜNLER BEKLİYOR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.01.2020 16:58
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR