Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Devlet aklı haberine yapılan yorumlar (3 yorum)

Mevlüt Mevlüt

Bay Başbuğ'un bilmeyerek kullanılması mümkün değildir. Tartışma için isminin dahi zikredilmediği bir dönemde öne sıçrayarak adeta durumdan vazife çıkararak hükümeti ve meclisi aldığı kararlar neticesinde tartışmaya açma girişiminde bulunmak cahillik, idrak edememek gibi sebeplere bağlanamaz. Bu kasıtlı olarak yapılmış bir çıkıştır. Erdoğan düşmanı mahfillere yol göstermedir. Demek ki, bay Başbuğ önümüzdeki dönem için işaret tabelası olma görevini üstlenmiştir. Kimbilir belki de chp ve diğer mahfiller tarafından cumhurbaşkanı ortak adayı gösterilecektir. Olmaz olmaz de me !! Bir anayasa hakiminden cumhurbaşkanı çıktı ülkede, yeniden genel kurmay eski başkanından cumhurbaşkanı çıkması vesayet dönemine de bir selam vermek olmaz mı ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 11.02.2020 08:30
NONAME NONAME

bunlar içimizdeki kullanışlı elemenlar.. kazayla bir şey yaptıkları yok. Bilinçli hepsi... Hepsi kökden BATI ya satmış...

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır2
cevapla 10.02.2020 16:51
Cemil Cemil

İlker başbuğun ne olduğu anlaşılmafımı hala

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 10.02.2020 15:43
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR