Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Erdoğan ve Putin'den kritik görüşme haberine yapılan yorumlar (2 yorum)

BGK BGK

Dünyayı ileride yönetecek güç NATO ABD değil ŞANGHAY İŞBİRLİĞİ ÖRGÜTÜDÜR TC akılı davranıp gerçek vefakar koruyucu dostlarını seçmelidir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.10.2017 12:24
SÜPER TÜRKİYE 2071 SÜPER TÜRKİYE 2071

rusya ile türkiye şu anda hedef durumundadır.ekonomik,savunma ve mit ile kgb birlikde çalışmalıdır.çünkü süriyede şu anda ne kadar casus var?esedin yerine gelecek olan derhal büyük bir askeri hareket düzenlemeli kime karşı ilk önce pyd ve ypg ye karşı.rusya,iran,çin,türkiye,süriyedeki gruplar birleşip bu işi üstlenmelidir.merak etmeyin ırak kürtlerinden yardım gelmez.tek çıkarları o da abd ve israil onlarında gücü yok.süriyenin toprak bütünlüğünü korumak için esed gitmeli ve yerine bir isim düşünülmelidir.türkiyeye yakın bir isim olmalıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.10.2017 12:22
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR