Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Eylemci gruba tokat gibi sözler haberine yapılan yorumlar (6 yorum)

mehmet kaplan mehmet kaplan

bu nedir anlamıyorum ölenler sanki vatan için ölmüş.kardeşim bu ülkenin sınırlarını korumak adına hergün.ŞEHİT CENAZELERİ geliyor.bunlara gösterilen sevgi ve saygı maalseef ama maalesef ŞEHİT cenazelerine GÖSTERİLMİYOR.burada bir terslik var.sen devlete karşı gelmek için toplanacaksın hemde nasıl olduğu kimin yaptığı hemen hemen belli olan bir olayda devleti suçlayacaksın.yesinler senni n aklını kimse buna kanmaz.kananların aklından şüphe ederim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 11.10.2015 18:25
ozan ozan

kusura bakmayın ama Ankara da ölenlere üzülmüyorum. çünkü pkk ve bana göre hdp kendi yaptırıyor.Daha evvelde seçimden önce oldu. bu sefer yemezler. ve bu gösteriye katılanlar da kendi destekçileri olduğuna göre ben niye üzüleyim. ben polisine , askerime , sivil vatandaşıma , doktoruma v.b. şehitlere üzülüyorum. desteklediği fikir tarafından oy için kurban edilene üzülmüyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet29
hayır0
cevapla 11.10.2015 12:52
hoca yusuf ali hoca yusuf ali

akp ye siz kurban olun koyun sürüsü hırsız katil destekcisi şerefsizler

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır4
cevapla 11.10.2015 12:15
kürt kürt

o tepki verenin suratına bakın birde o kızın suratına bakın hangisinin suratı CEHENNEM SURATINA BENZİYOR? birinin suratından nur birinden ŞER akıyor bu ülkeyi terör yuvası yapanlar lanetlenmiş insanlar adam olun domuzluktan vaz geçin. size oy veren kürk kardeşlerimize acırım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet25
hayır1
cevapla 11.10.2015 09:22
vefa vefa

sizlerin amacı , ülkemi suriye ye çevirmek, ama buna asla müsade etmeyeceğiz, ucunda ölüm de olsa vatanımızı sizlere böldürmeyeceğiz. hem ekmeğimizi yiyip hemde ihanet edemeyeceksiniz. türk e ihanet eden herkes cezasını çeker.

Aynı Görüşte misiniz?
evet24
hayır0
cevapla 11.10.2015 08:23
Ahmet Ahmet

Serefsiz bunlar. Terörist assagiliklar. Isleri gücleri devlete saldirmak pisliklerin. Böyleleri olduktan sonra düsmana ne gerek var. Utnamaz arlanmaz assagiliklar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet24
hayır0
cevapla 11.10.2015 06:21
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR
 • Yeni dava 6
  abdullah New York garip mi?! Islam alemi 100 senedir garip.Son on senede tek Irak'da 1,5 milyon Müslüman öldü,... 151
 • Yeni dava 6
  M Ergün bey iyi bir takipçiniz olarak şunu söylemeden geçemicem Trump derin Amerika ile birlikte aile ve... 91
 • Yeni dava 6
  ŞAT-MAT 5G teknolejisi ile Çin Dünya lideri olur .5G insan üstü bir technology ve insan daha hiç bir şey görmedi... 50
 • Yeni dava 6
  Ülken 11 Eylül olaylarından sonra Sudi Arabistan için de aynı şeyi yapmıştı.O gün ki tabloda yanan kişiler... 44
 • Yeni dava 6
  isminiz H Hasan SA sayın yazar virüs amerikan laboratuvarlarında üretildi çinden dünyaya yayıldı bu sizin teziniz peki... 15