Bugünkü
Takvim

Beni zorla nişanladılar

  • Yazı Dizisi
  • 17.02.2011
ABONE OL
Beni zorla nişanladılar
Ablacığım 17 yaşındayım ve ailemin zoruyla nişanlandım. Ben evlenmek istemiyorum. Bir adamla tanıştım ablacığım ve onu çok seviyorum. Ama bu adam evli ve üç çocuk babası. Bana ona kaçmamı söylüyor. Hayatımı kurtaracakmış, ama ben diğer tarafta nişanlımı düşünüyorum. O çok belalı biri.
Eğer sevgilimi öğrenirse kimseyi yaşatmaz. Korkuyorum yardım et! Rumuz: Melek

HENÜZ ÇOK GENÇSİN
Sevgili kızım, daha okul yolunda olman gereken bir zaman içindesin.
En başta bunu düşün! Bırak aşkı, kaçmayı lütfen. Çok gençsin. Şu sıra, üstelik bu ruh halindeyken yanlış adım atmaman zaten mucize olur. Bu yüzden beni dinle. İstemeden asla bir evilik yapma ve bu adamı da kafandan çıkart lütfen. Sana güveniyorum, sevgiler...

EŞİMİ ALDATTIM!
Ablacığım, çok büyük bir karmaşa içindeyim. Resmen beynimin içi karıncalanıyor. Ben nikahlıyım ama düğünümüz henüz olmadı. Bu hazırlıklar içinde yıldırım aşkı de, ne dersen de ablacığım ben başka bir gençten çok hoşlandım. O da beni kandırmayı başardı ve biz birlikte olduk. Günlerce üstümden bu duyguyu atamadım. Bu genci seviyorum ve nikahımı atacağım diyorum ama, o istemiyor. Bu ilişkiyi böyle sürdürelim, diyor. Zaman içinde düşünürüz dedi. Acaba gerçekten beni düşünüp seviyor mu ablacığım? Rumuz: Gelin

ONU OYUNA GETİRME
Belli ki, kafan gerçekten karışık. Yoksa bu aldatmanın ve aldatmacanın içinde ne durumda olduğunu çoktan farketmen gerekirdi. Benden seni kendine getirmemi istiyorsan, önerilerimi dikkatle oku.
İçinde beslediğin bazı duygular varsa ve evliliğe hazır değilsen, lütfen en kısa zamanda bir karar ver. Ama önce doğru nedir senin için, otur bunları bir düşün. Kimseyi oyuna getirme ve aynı zamanda da oyuna gelmemeye çalış.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.