Bugünkü
Takvim
  • 20 Ekim 2009, Salı

Ev değişikliği gözden kaçmadı

Bir Bulut Olsam'daki bir değişiklik gözümüzden kaçmadı. Tabii bu değişikliğin senaryoda eritilememesi de ayrı bir başarısızlıktı! Düriye Hanım, gece çalan telefondan Aslan Bey ve Bahar'ın bir ev tuttuklarını öğrendi. Bir anda flashback'le Bahar'ı mobilyacıda gördüğü o ana geri döndü. Ve Düriye Hanım'da ampul yandı, soluğu o mobilyacıda aldı. Zira Bahar Açar oradan alışveriş etmişti demek ki; mobilyacı ev adresini biliyordu. Düriye sabah erkenden, mobilya mağazasının yolunu tuttu. Buraya kadar her şey yolundaydı. Mobilyacıya Bahar Açar'a hediye alacağını söyledi, evine gönderilmesini hatta mümkünse kendinin de oraya bırakılmasını istedi. Hain kadının evine ulaşmak için süper bir plandı. Ancak salonunda İbo'nun beklediği evi görünce biz dikkatli izleyicinin gözünde şimşek çaktı. Çünkü Bahar Açar'ın evi değişmişti. Yani o ev ne mobilyacının gittiği evdi, ne de Mustafa ve Aslan Bey'in... Madem evin yeri üzerine bir konu döndüreceksiniz; bari araya bir de evin taşındığını falan ekleyin! Böylece bizleri aptal yerine koymuş olmazsınız!
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
  • ve ya