Bugünkü
Takvim
  • 19 Ekim 2009, Pazartesi

Herkes kendi işini yapmalı

Haftalarca Seda Sayan'ın kendi işini yapması gerektiğini yazıp durdum. Ancak Seda Sayan fanları posta kutumu, taraflı davrandığımı belirten mesajlarla doldurdular. Hani Müge Anlı, bizim gazetenin yazarı ya... İşte bu yüzden Seda Sayan'ı gereksiz yere kötü duruma düşürdüğümüzü bile söyleyenler oldu. Oysa anlatmak istediğimiz şey her zaman aynıydı. 'Herkes kendi mesleğini yapmalı!'. Seda Sayan'ın gerçek mesleği nedir, hatırlayanınız var mı? Seda Sayan, aslında şarkıcıdır, ucundan acık da oyuncu! Mesela Kadir İnanır'la çevirdiği ve bir hemşireyi canlandırdığı filmi zamanında iyi seyirci toplamıştır. Seda Sayan için iyi bir televizyon sunucusu da denebilir. Doğru ekiplerle çalışan Seda Sayan, sabah kuşağında Türkiye'de kimsenin yanından geçemeyeceği bir başarı yakalamıştır. Ancak Seda Sayan araştırmacı-gazeteci değildir. Gazetecilikten gelen Müge Anlı'dır. İşte bu yüzden Anlı, bildiği işi yapmakta ve başarısını her yıl daha da perçinlemektedir. Sonuçta dediklerim çıkmıştır. Seda Sayan, araştırmacı- gazeteci Kadir Çelik'ten ayrılır ayrılmaz, cast ajansından bulduğu bir oyuncu ile kurgulanmış bir hikayeyi önümüze sermiştir. Umarım herkes bir an evvel kendi kulvarına döner. Tabii bu arada Seda Sayan, o çok sevdiği televizyon ekranından oturaklı bir açıklama yapar ve ekrana bir süreliğine veda ederse, etik olarak en doğrusunu yapmış olur.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
  • ve ya