Bugünkü
Takvim
  • 28 Mart 2017, Salı

Oyalanmam lazım...

Merhaba Selda hanım... 57 yaşında ev hanımıyım. Eşimi 3 yıl önce kaybettim. Öyle bir insandı ki, ocağın nasıl çalışacağını bile yazıp düğmelerin yanına yapıştırırdı. Yani hiçbir şey öğrenemedim. Tabi o gidince sudan çıkmış balığa döndüm. Şimdi bomboş oturuyorum ve beni psikolojik olarak dibe çekiyor. Galiba yaşlarımız aynı, yerimde olsaydınız ne yapardınız? Sevgilerimle... Rumuz; İnci

S.U. CEVAP; Kendi oyalanma taktiğimi önereyim size; Ben sıkıldığımda 'tülbent boyarım' efendim. Metresi 4-5 TL'den tülbent alırım, bir de paket içinde satılan (2.5 TL) toz kumaş boyaları... Boyaları çamaşır makinesinin deterjan gözüne, kumaşları da hazneye koyarım. Sonuç şahane! Sonra da bunlardan basit yazlık elbiseler dikerim. Dikiş için komşunuzdan yardım alabilirsiniz. Ama şöyle bir temel sorun var, hadi diyelim bir yaptınız iki, üç derken yine sıkılırsınız. Bir yolunu bulup bunları mutlaka paraya çevirin ki şevk gelsin.

KOMŞUMU KÖTÜLÜYOR AMA...
Selda abla ikinci evliliğim. Benden 3 yaş küçük ve karizma bir adam. Çok kıskanıyorum tabii. Ama durup dururken değil, inadına beni çıldırtıyor. Mesela karşı komşum dul genç bir kadın ve çok güzel. Erkek arkadaşı var. Benimki görüşmemi istemiyor, "O yolun yolcusu" diyor. Ama kız ne zaman oturmaya gelse, bir iltifat, bir muhabbet sormayın. Kocamı kızın yanında bozayım diyorum, "Sen bu kadına f...şe demiyor muydun" diyerek. Yapayım mı? Rumuz; Antalya

S.U. CEVAP; Ölümü öp yap şunu! Gençliğimde ben de aynı şeyleri yaşamıştım ama utancımdan susup oturmuştum. İnan bizim gibi pek çok kadının da başına gelmiştir. Bu yüzden seni destekliyoruz. Hatta o anı kameraya çek, internette yayınla ki, izlerken zil takıp oynayalım.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya