Bugünkü
Takvim
  • 27 Mart 2017, Pazartesi

Terk edilmeyi hazmedemedim

Selda abla, kız arkadaşım beni terk etti. Ben de kendime yediremedim; sinirle arkasından hakaret ettim. O an moralim çok bozulmuştu. İlişkimiz aslında iyi gidiyordu. Kıskançlık yüzünden kavga ettik, o da arkasını dönüp gitti. Öfkeyle sırlarını ortaya döktüm. En özel anlarımızı bile anlattım. Şimdi, bana, "Seni denemiştim, gerçek yüzünü gördüm" dedi. Nasıl pişmanım anlatamam. Keşke çenem tutulsaydı da, böyle yapmasaydım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bana yol gösterin... Rumuz; Son pişmanlık

S.U. CEVAP ; Gerçekten tutulsa o çeneleriniz. Her vedanın ardından ne var ne yok tüm özel konuları konuşuyorsunuz. Bir de ortada hakaret var. Oysa hepiniz biliyorsunuz delikanlılığın birinci kuralı susmak. Bu durumda bir yudum su içmen gerekiyor. Yeri gelmişken, kızın arkasından konuşmamak kadar önemli bir konu daha var. İlk tanışmada oturup mazide hangi kadınlarla flört ettiğini anlatmayacaksın. Şahsen ben eşimle bu yüzden evlenmiştim. Bir sürü medyatik aşkı olmasına rağmen hiçbiri hakkında tek laf etmemişti rahmetli.

HAYATIMIN KABUSU
Merhaba Selda abla... Hayatımın hatasını yapmışım, yeni öğrendim. 2 yıldır çıktığım adam evliymiş. Bana 'Ayrıl' deme çünkü artık, "Eşimden ayrılıyorum, hemen evleneceğiz" diyor. Çocukları olmuyormuş. Bu yüzden karısını boşayacakmış. Ama içimde bir korku var, ya beni terk ederse? Rumuz; Perişan

S.U. CEVAP ; Böyle devam edersen rumuzun gibi perişan olacaksın. Lütfen kendine gel. Boşanır gelirse düşünürsün. Bir de şunu düşün; Siz evlenmişsiniz ve bana yine senin gibi bir genç kızdan mektup geliyor. "Çıktığım bir adam var, ikinci evliliği. Şimdiki karısıyla ilk evliliği sırasında birlikte olmuş. İçimde bir korku var acaba beni terk ederse?"

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya