Bugünkü
Takvim
  • 27 Kasım 2015, Cuma

Onlar iyilik melekleri!

Selda abla sesimizi Şahan Gökbakar'a duyurur musun? Bebeğine hediyeler gelmiş, bu hediyelerin hepsini fakir ailelere yolluyormuş. Kendisini çok severdik bu davranışını öğrenince hayranlığımız iki kat arttı. Ancak, bir durum var... Acaba adres versek bize de yollar mı? İkiz çocuklarım oldu, 4 tane de geride var. İkizler yürüme çağında, biri ütüden elini yaktı. Bu durum hem beni hem de çocuğumu çok yoruyor. Onunla ilgilenmem gerekiyor. Ancak, iş yaparken ister istemez biraz zorlanıyorum. Eğer bir yürüteç olursa ben de rahatlıkla iş yapabilirim. Çok zor durumdayız Selda abla. İnanmazsan ikizlerin resimlerini yolluyorum sana. Rumuz; Emine-Ahmed

S. U. CEVAP ; Medyaya yansıyan ve yansımayan iyilikleriyle insanların yardımına koşan tüm sanatçı dostlarımıza saygılar sevgiler. Hatta içlerinde öyleleri var ki bu güne kadar bir tabur öğrenci okutmuştur. Dahası camiada zor durumda kalan dostlarının da kurtarıcısıdır bu insanlar. Başta Sezen Aksu olmak üzere hepsine teşekkürler.

EŞİM CEZAEVİNDE YATMIŞ!
Selda abla arkadaşlarımın aracı olduğu biriyle evlendim. Şimdi hamileyim. Benden saklamışlar, eşim cezaevinde yatıp çıkmış. Eski eşinin oğlan kardeşini bıçaklamış. Ailem bunu bilmiyor. Söylersem beni ayırırlar. Eşimi hem seviyorum, hem kendisinden korkuyorum. Sinirli bir insan. Acaba yol yakınken ayrılsam mı? Günlerim ağlamakla geçiyor. Rumuz; Ayşen

S.U. CEVAP; Bence eşini kapıp bir doktora götür. Bu tip sinirli insanların 'öfke kontrollerini' yenmeleri için uygulanan bir tedavi şekli var. Baktın ki düzelme olmuyor ve öfkenin nedenleri çok daha derin, o zaman kafa kafaya verir tekrar düşünürüz.


Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya