Bugünkü
Takvim
  • 29 Mayıs 2012, Salı

Fatih Çekirge'den gözyaşları içinde özür diliyorum...

Dün Hürriyet'in manşetinden anons edilen bir yazı gördüm... Okudum ve gözlerim yaşardı... Kendi kendime çok kızdım... Ey Rasim Ozan sen bu Fatih Çekirge'ye darbeci olduğu gerekçesiyle niye bu kadar yükleniyorsun, adam 5 darbe 13 suikast tehlikesi atlatmış bir Başbakan'a yani darbecilere, çetelere ve mafyalara direnmiş bir sivil lidere aşkını ve sevdasını beyan ediyor...

KENDİMDEN UTANIYORUM

Sen kendine sor be utanmaz Kütahyalı sen bu kadar Başbakan'ı seviyor musun alçak adam? Kendimden utanıyorum...
Sen nasıl olur da Başbakan'ı bu kadar seven Çekirge'ye, Başbakan'a adeta aşık olan Çekirge'ye, Pazar günkü kongreye elinde çeşit çeşit ayakkabı boyalarıyla gelmiş ve her an "Sayın Başbakanım ayakkabınız arena çimlerinden kirlendi yüksek müsaadelerinizle bir tozunu alayım,boya süreyim, diğer adaşım Fatih kardeşim de yanında ökse getirmiş,biz ikimiz hazırız, zamanında çok postal boyadık şimdi de kösele ayakkabı konusunda uzmanlaştık" pozisyonunda olan bu demokrasi tutkunu Çekirge'ye saldırırsın?
Bak nasıl yazmış Recep Tayyip Erdoğan'a sevgisini, sen hiç böyle yazı yazdın mı bre melunnn...
Çekirge'nin darbeciliğini diline dolamış Salih Tuna ve Ahmet Kekeç adlı adamlar, derhal özür dileyin Çekirge'den. Siz hiç şöyle satırlara imza atabildiniz mi?
Utanın biraz utanınn...
Bakın neler demiş Çekirge... "ARENA Stadı O'nun okuduğu şiirle çınlarken dedim ki; Şiir okumak zor iştir...
Hissetmeden, içinizdeki notaları duymadan okuyamazsınız.
Ama bir de iyi okudunuz mu Söz kulağa değil, doğrudan kalbe gider...
Ve oradan insan hissiyatının kılcal damarlarına kadar ulaşır.
Erdoğan bunu iyi biliyor.
Çok güzel okumuş İstanbul şiirini.
Bu yüzden ses ve söz duyguyla taşınca Arena Stadı klasik bir siyasi parti kongresinden çok bir sevgi ve gösteri karnavalına dönüşüyor.
Stada gelince...
Tıklım tıklım statta önüne gelen soruyor: "Sizce kaç kişi var?
Bu bir muazzamlık ölçüsüdür."

ZAMANINDA NELER DEDİ

Allahım beni affet, gözlerimden hüngür hüngür yaşlar boşalıyor...
N'olmuş ki zamanında "Adı bende saklı bir üst düzey general RP içinde en tehlikeli adamın Tayyip olduğunu söylüyor. Laik cumhuriyet güçleri laiklik düşmanı Tayyip'e elbette haddini bildirecek, bazı tatlı su demokratları buna karşı çıksa da bu olacak" demişse...
Şimdi hatasını anlamış Çekirge...
N'olmuş ki zamanında patronu Cem Uzan'a "Efendim dün harika konuştunuz 'Allahsız Tayyip' diyerek,az bile söylediniz bu Tayyip'e" demişse...
Şimdi Allah'ını bulmuş Çekirge... Gafletini anlamış ve zamanında "Allahsız Tayyip" diyenlere taparken şimdi "Benim Allah'ım Tayyip Erdoğan'dır" demeye "Ben Tayyibizm dinindenim" demeye başlamış...
Yarın bu iman abidesi kişiliğe yönelik pişmanlık hislerini dökmeye devam edeceğim...


Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
  • ve ya