Bugünkü
Takvim
  • 18 Şubat 2020, Salı

Vücut yalan söylemez (kaş ve göz)

Bir amme hizmeti daha. İnsanların yüzlerini nasıl "okuyabileceğiniz" konusunda kısa bir rehber hazırladım. Bakalım insanların vücutları ne diyormuş.Yükseltilmiş ve kavisli kaşlar: Bir kişinin şaşırdığı anlamına gelebilir. Ve ne kadar şaşırırlarsa, kaşları o kadar yüksek olur.
Kaşları kaldırmak da size açıklık ve cazibe işareti.Birlikte alçaltılmış ve çekilmiş kaşlar: Genellikle öfkeyi sembolize eder.
Kural olarak, kaşlar arasında dikey kırışıklıklar da göreceksiniz.Birlikte çizilen ve yukarı: Doğru kaşların iç köşeleri üzüntüyü gösterir.Aşağıya bakmak: Bir kişinin, sinir mahcup veya zayıf benlik algısı vardır ki. Bazen suçlu hissetmenin bir işareti.Yukarı ve sağa bakmak: Bir kişinin hayal gücünü kullanmaya çalıştığını veya yalan söylediğini gösterebilir.Yukarı ve sola bakmak: Bir kişinin bir şeyi hatırladığı anlamına gelir.Bir kişinin gözleri bir yandan diğer yana hızla geçiş yapıyorsa: Gergin veya rahatsız hissettikleri anlamına gelir.Açılan gözler: Genellikle korkuyu veya bir kişinin size ilgi duyduğunu veya aşık olduğunu gösterir.Birinin gözlerinin dış köşelerinde kaz ayakları görürseniz: Bu çizgiler sevinci simgelediği için gerçekten gülüyorlar demektir.Göz bebekleri çok küçük hale gelirse: Kızgın oldukları anlamına gelebilir.

YARIN: DUDAKLARVE ELLER.
Kaynak: brightside.me

LÜZUMSUZ BİLGİLER
Emu Savaşı, 1932 yılında Avustralya hükümeti ve deve kuşları arasında çıkan tarihin en ilginç savaşıdır.

NE KADAR OLDU?
Muğla'da damat adayının şakasını kaldıramayan nikah memuru töreni terk edeli 12 YIL OLDU

AlkışlıYorum
7-8 yaşlarındaki kardeş masada tuzu almaya çalışmaktadır.
Ancak başaramamaktadır.
Çırpınan kardeşi gören baba:
-Oğlum ne istiyorsun?
Yüzüne bir anda melek ifadesi takınan kardeş:
-Dünyada sevgi, barış, kardeşlik ve biraz da tuz....

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
  • ve ya