Bugünkü
Takvim
  • 18 Kasım 2015, Çarşamba

Bekarlığın sultanlık olduğunun kanıtı

Yıllardır bekarlığın sultanlık olup olmadığı tartışılır. Bugün bu tartışmaya bekarlık harbiden sultanlıktır tarafından dahil oluyoruz. Çatlasın kız tarafı, ağlasın oğlan tarafı. Bizce bekarlık sultanlıktır.

* Çünkü damat traşı diyerek normalden 38242398 kat daha fazla para isteyen berberler.

*
Çünkü birbirinden gereksiz çeyiz ürünleri haliyle bozulan sinirler.

* Çünkü o bitmek bilmeyen, nalet olasıca 'Bekar arkadaşlarım şimdi nasıl eğleniyordur' hissi.

*
Çünkü benim çöplüğüm benim kararım diyemeyen canlar. Ve hatta donuna kadar dürülü dolaplar.

* Çünkü yemek yapma konusunda en ufak fikri olmayan çiftler, çiftlerimiz.

*
Çünkü bir terör örgütü olarak zalım elti ve yengeler.

* Çünkü Sulu şakaları ve askerlik anıları bitmeyen tombul bacanak.

*
Çünkü bir adet gariban erkek deodorantına bile yer kalmayan yatak odası şifonyerleri.

* Çünkü eziklenen, hor görülen ve bir kenara atılan 2 yıllık ayakkabılar.

*
Çünkü köprüyü geçene kadar hayata müşterek diyen erkeklerimiz.

* Çünkü her şeye burnunu sokan cadı kaynana

*
Çünkü seksapellikten bihaber çorapla uyuma sevdalıları

* Çünkü yılların hiç iyi gelmediği sevimli bünyeler.

*
Çünkü bir hata evde babayla tek başına bırakılan sabi sübyanlarımız.

* Çünkü suyu çıkmış yarım kilo yoğurtlu zamanları bile özleten buzdolapları.

HAYDAAAAA!!!
Ani bir baskınla 1500 adet uyuşturucu hap ele geçirilir. Asıl dumur edici olay, satıcının hapları eline alarak " Abi şu nimet çarpsın ki ben satıcı değil, içiciyim" demesi oldu. Nimet çarptı mı bilmem ama ben epeyce çarpmıştım.

TUTANAK
Vinç operatörünün yanlış bir hareketi yüzünden vinç zincirlerine bağlı bulunan kocaman, köklerinden sökülmüş bir ağaç birden kayar ve yol üzerinde harekete hazır bekleyen otomobilin kenarına çarpar.
Otomobildeki sarışın hışımla dışarı fırlar ve bağırır:
- Benimle birlikte gelin ve bu olayı kocama anlatın!
Sarışın yatıştırılmaya ve vinç sahibi şirketin gerekli sigorta ödemesini yapmaya hazır olduğu anlatılmaya çalışılır ama sarışın ısrar eder:
- Olmaz.. Her şeyden önce, kocamın karşısına bu kez benim bir ağaca değil, ağacın bana çarptığını doğrulayacak bir tanık götürmeliyim.

MENEMEN
İzmir'den trene binen yaşlı teyze, kondüktöre Ege şivesiyle:
- "Menimen'e gelence beni haber et yavrııım, unutma" der.
Gecenin ilerleyen saatlerinde Menemen'i geçer geçmez yaşlı teyzenin Menemen'de ineceği kondüktörün aklına gelir hemen makiniste gidip haber verir.
Makinist de:
- "Gecenin bu saatinde teyzeyi buralarda indiremiyeceğimize göre geri geri gideceğiz soran olursa "tren makas değiştiriyor deriz" diyor.
Bir yarım saat geri geri giderek Menemen'e geliniyor ve kondüktör, teyzeye gidip haber veriyor: " Hadi teyze Menemen'e geldik."
Teyzem:
- "Sağol yavrııım...", deyip çantasndan hapını çıkarıp içer.

EĞER BİLİRSEN
Temel'in bir çiftliği vardır. Çiftlikte sadece 2 tane koyunu vardır. Can sıkıntısından yoldan geçen Dursun'u durdurur ve konuşmaya başlarlar. Temel: - Ula Dursun sana bir soru soracağım. Eğer kaç tane koyunum olduğunu bilirsen, ikiside senin olsun....

AlkışlıYorum
Küçük kardeşim ödev sorusu için ablasından yardım istiyor, soruyor: "Otorite nedir?" Kız kardeşim başlıyor güzelce anlatmaya. "Hani annem sana 'Oğlum dolabını topla, oğlum topla şu dolabı' diye feryat ederken sen hep 'beş dakika sonraaa' diyorsun da, babam 'Oğlummm!' dediğinde fırlayıp dolabını topluyorsun ya, işte buna otorite deniyor."

GİYOTİN
Naziler üç kişi; İngiliz, Fransız ve Laz'ı esir almışlar ve sonuçta ölüm cezasına çarptırmışlar. Ve askerler soruyor: - Beyler Giyotinle mi ölmek istersiniz? Asılarak mı? Kurşuna dizilerek mi? İlk önce Fransız yanıt verdi: - Benim atalarım hep giyotinle öldüler ben de giyotinle. Onu almışlar kafasını yerleştirmişler giyotine. Giyotini üstten bırakıyorlar.Tam kafasına 2 santim kalınca giyotin duruyor. Maalesef giyotin bozuk Almanlar sinirleniyor. Çünkü bu durumda Fransız kurtuldu. İngiliz: - Arkadaşlar, asılarak ölmek çok kötü benide giyotinle öldürün. İngiliz uyanıklık yapıyor. Almanlar giyotini tamir ediyorlar. Ama olay aynı sekilde cereyan ediyor. Sonuçta İngilizde kurtuluyor. Sıra bizim laza geliyor. Bizim Temel de uyanık: - Arkadaşlar asılarak ölmek gerçekten çok kötü. E zaten giyotin de çalışmıyor. En iyisi beni kurşuna dizin

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya