Bugünkü
Takvim
  • 15 Ekim 2009, Perşembe

İhanete uğradım

* Selam Jale Abla, ben 17 yaşında bir kızım. Bundan 4.5 ay önce biriyle çıktım ve iki gün sonra ayrıldık. İki gün önce tekrar çıktık ve yine iki gün sürdü. Benim ilişkilerim hep böyle sürüyor Jale Abla. Sevgilimin beni aldattığını öğrendim ve buna inanamadım. Ona bunu sorduğumda, bana hiçbir şey söylemeden çekti gitti. Çok büyük şok yaşadım, hâlâ da çok şaşkınım. Beni o kadar çok seviyordu ki anlatamam. Beni benden çok sevdiğini söylüyordu. Beni görmek için gece kapımın önüne bile geliyordu. Ben de çok seviyordum ama böyle oldu işte. Çok acı çekiyorum. ilk defa birisi bana böyle yaptı. Bunu yaşayacağımı sanmıyordum. Ondan bunu hiç beklemiyordum. Ne olur bana yardım et? Rumuz: Aşık Kız

Sevgili aşık kızım, karşındaki kişi seni hak etmiyormuş. Bunu erken öğrendiğin için kendini şanslı say. İçindeki acını anlıyorum kızım ama inan bana zaman içinde azalmayan acı inan ki yok! Neyse, seni aldatıp, üzüp, terk edip giden biri şimdi gelip ayaklarına kapansa ister misin? Onu affedebilir misin? Kalp bir kere kırılırsa, birliktelikteki o eski masumiyet asla geri gelmez ve bu seni mutlu etmez. Bunu sen de biliyorsun. Bu aldatan ya senin eşin ve çocuğunun babası olsaydı? Bunları hiç düşündün mü? Bunları anlaman için belki erken ama, ilişkide sadakat en önemli değer. Bunun için illa evli olmanız gerekmez. Bu değer onda yokmuş ya da hazır değilmiş. Zaman her şeyin ilacı. Güçlü ol. Sen mutlu olmaya değersin.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya