Bugünkü
Takvim
  • 14 Ekim 2009, Çarşamba

Arkadaşımla kıskandırdı

* Merhaba Jale Hanım, ben H.R. 17 yaşındayım. Bir yıldır birlikte olduğum bir kız vardı. Kıskançlık yüzünden ayrıldık. Beni çok sevdiğim erkek arkadaşımla kıskandırdı. Aslında kendisinin de onaylamadığı biriyle birlikte. Oysa ben onu çok seviyorum. Size bu yaşta bu kadar sevgiyi tarif edemem. Ve artık birlikte olmamızın imkansız olduğunu söylüyor. Onu nasıl kazanabilirim? Lütfen bana yardım edin Jale Hanım. Çünkü o benim her şeyim. Teşekkürler... Rumuz: H.R.

Sevgili kardeşim seni anlıyorum, ama seçtiğin bu yolla bir yere varamazsın benim fikrime göre. Sana olabilecek en kötü duyguyu hissettirmiş. Onu çok sevdiğin belli ama en azından bir süre onun peşini bırak. Bu süre içinde o da yaptığı bu yanlışı daha da iyi anlayacaktır. Haklı olduğunu kanıtlaman için buna ihtiyacın var. Biraz daha mantıklı düşün ve sabret. Kazanan sen olmalısın. Çünkü şu anki birlikteliğinin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Bol sabır dilerim...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya