Adana Seyhan'da kan donduran cinayet: Aldatınca çıldırdım

Özgür Durmuş, eşini, kayınvalidesini ve kayınbiraderini hayattan kopardı. Kayınbabasını da ağır yaraladı. "Eşim 6 çocuğumdan 2'sinin benden olmadığını söyleyince cinnet geçirdim" diyerek kendini savunmaya çalıştı.

Kaynak GAZETE Giriş Tarihi 05 Mayıs 2023 Güncelleme 05 Mayıs 2023, 07:05
Adana Seyhan’da kan donduran cinayet: Aldatınca çıldırdım

İÇİNDEKİLER

Adana Seyhan'da alkol bağımlısı Özgür Durmuş'un (42) şiddet uyguladığı 6 çocuğu, daha önce Sevgi Evleri'ne yerleştirildi. Önceki gün saat 01.00 sıralarında ise Durmuş ile eşi İptihel Baba (29), otomobilde içki içerek sohbet etti. Birdenbire tartışma yaşayınca çift, eve gitti. Tartışmaya kayınpederi Muhammed Zeki Baba (60), kayınvalidesi İnaye Hellak (59) ve engelli kayınbiraderi Muhammed Baba (28) da karıştı.
Özgür Durmuş, bıçakla eşi, kayınvalidesi ile engelli kayınbiraderini boğazını keserek katletti. Kayınpederi Muhammed Zeki Baba'yı (60) da ağır yaraladı. Tutuklanan cani, cinayetten saatler önce eşinin, otomobilde içki içerken 6 çocuklarının 2'sinin kendisinden olmadığını söylediğini ileri sürüp, "Bu yüzden aramızda tartışma çıktı, eve gidip olayı gerçekleştirdim" dedi. Öte yandan 6 çocuk annesi kadının öldürülmeden saatler önce kocasıyla birlikte yemek yediği belirlendi.
TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN