Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

İlişkinin 5 kuralı! Uzun süreli ilişkinin sırrı

, ilişkiler ve aşk ömür boyu değişecek. birlikte bir yolculuğa çıktıkça, çoğu aşklarının ne kadar değişebileceğini anlamıyor. birçok faktörden etkilenecektir. şekillenebileceği, test edilebileceği ve dönüştürülebileceği beş aşama vardır.

İlişkinin 5 kuralı

Evlilik, ilişkiler ve aşk ömür boyu değişecek. birlikte bir yolculuğa çıktıkça, çoğu aşklarının ne kadar değişebileceğini anlamıyor. birçok faktörden etkilenecektir. şekillenebileceği, test edilebileceği ve dönüştürülebileceği beş aşama vardır:

Esaret: Çift, birbirlerine aşık olacaklardır. Büyülenecekler ve birbirlerine hayran kalacaklardır. Güçlü bir romantik çekim hissedebileceklerdir.
Kur yapma: Evlenmeyi veya uzun vadeli bir ilişki kurmayı amaçlayanlar, duygularını incelemeye ve dokunaklı sorulara cevap aramaya başlayacaklar:
Bağlılık: Kişiler bir araya geldikçe, bazen arkadaşların ve ailenin huzurunda yeminler edebilirler.
Çocuklar ve ebeveynlik: Çiftlerin aileyi genişletmenin birlikteliklerini uyumsuz hale getirebileceğinin farkında olmaları gerekir.
Olgun aşk: Aşk durağan değildir; yaşıyor ve gelişiyor. Uyum, duygusal bağlantı ve güçlü bir arkadaşlığı sürdürmek, bir ilişkinin ömür boyu sürdürülebilirliğini en kesin şekilde kanıtlayacaktır.