Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 27.03.2020 Gazete
ABONE OL

Virüs ciğere hırsız ayağa!

'da, Coronavirüs nedeniyle vatandaşlar eve kapandı. Hırsızlar da kapı önlerindeki ayakkabılara dadandı. Gözlerine kestirdikleri apartmanlara kredi kartları yardımıyla giren zanlılar, dairelerin önündeki ayakkabıları poşetlere doldurarak kayıplara karıştı.

Virüs ciğere hırsız ayağa!
İstanbul'da, Coronavirüs nedeniyle vatandaşlar eve kapandı. Hırsızlar da kapı önlerindeki ayakkabılara dadandı. Gözlerine kestirdikleri apartmanlara kredi kartları yardımıyla giren zanlılar, dairelerin önündeki ayakkabıları poşetlere doldurarak kayıplara karıştı.'ta oturan Pınar Kahveci, "Hırsızlara karşı önlem alamıyoruz" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.