Bugünkü
Takvim

’de kayıp

'de yaşayan 80 yaşındaki E.K, Coronavirüs salgınından dolayı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Yaşlı adam, 'nde toprağa verileceği belirtildi. Daha önce de 44 yaşında 3 çocuk annesi B.G. yaşamını yitirmişti. Öte yandan, toplumunun yoğun olarak yaşadığı Paterson şehrinde ayrıca en az 5 Türk vatandaşı karantinada.

ABONE OL
ABD’de Türk kayıp
ABD'de yaşayan 80 yaşındaki E.K, Coronavirüs salgınından dolayı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Yaşlı adam, Amerika Birleşik Devletleri'nde toprağa verileceği belirtildi. Daha önce de 44 yaşında 3 çocuk annesi B.G. yaşamını yitirmişti. Öte yandan, toplumunun yoğun olarak yaşadığı Paterson şehrinde ayrıca en az 5 Türk vatandaşı karantinada.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.