Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 24.01.2020 Gazete
ABONE OL

Sokakta dehşet

İstanbul Silivri'de 2018 yılında bir işyerinde tüfekle öldürülen Maksut G'nin eniştesi işadamı Alpay D. dün olayda azmettirici olduğu gerekçesiyle yargılanan ve beraat eden Yıldırım Bakır'la karşılaştı. Tabancasını çıkardı, Bakır'a ateş açtı. Kanlar içinde yere yığılan talihsiz adam yaşamını yitirdi. Katil zanlısı ise jandarmaya giderek teslim oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sokakta dehşet
İstanbul Silivri'de 2018 yılında bir işyerinde tüfekle öldürülen Maksut G'nin eniştesi işadamı Alpay D. dün olayda azmettirici olduğu gerekçesiyle yargılanan ve beraat eden Yıldırım Bakır'la karşılaştı. Tabancasını çıkardı, Bakır'a ateş açtı. Kanlar içinde yere yığılan talihsiz adam yaşamını yitirdi. Katil zanlısı ise jandarmaya giderek teslim oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.