Bugünkü
Takvim

Yok böyle acı! Oğlunun ölümüne 3 ay dayanabildi...

'ta 'de babası 'a verdiği böbrek sonrasında beklenmedik bir şekilde yaşamını yitiren 'ın ardından bu kez de babası vefat etti.

Yok böyle acı!
Zonguldak'ta 'de babası Cevat Yıldız'a verdiği böbrek sonrasında beklenmedik bir şekilde yaşamını yitiren Tayfun Yıldız'ın ardından bu kez de babası vefat etti. Yaşlı adamın ölümü ailesinde büyük üzüntü oluştururken babanın son dileği oğlunun yanına defnedilmekti. Baba Yıldız, oğlunun yanına defnedildi. Öte yandan baba Yıldız, oğlunun cenaze namazını evinin balkonundan izlerken, gözyaşlarını tutamamıştı.Yıldız'ın diğer oğlu gözyaşlarını tutamadı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.