Bugünkü
Takvim

Acil tıp teknisyeni, öldürdüğü kişiyi köpek çiftliğine gömerken yakalandı

Pamukkale'de polis ekipleri, köpek çiftliğinde ceset gömmeye çalışan acil tıp teknisyeni Hamza D'yi, kovalamaca sonucu yakaladı. Ekipler, toprağa gömülmek üzere çuval içerisine konulmuş erkek cesedi buldu. Göğüs kısmında mermi izleri olan cesedin 'a (23) ait olduğu belirlendi. D'nin yardım aldığını iddia ettiği şüpheliler S.Ç, S.Ş. ve T.Y. de gözaltına alındı.

Denizli Pamukkale'de polis ekipleri, köpek çiftliğinde ceset gömmeye çalışan acil tıp teknisyeni Hamza D'yi, kovalamaca sonucu yakaladı. Ekipler, toprağa gömülmek üzere çuval içerisine konulmuş erkek cesedi buldu. Göğüs kısmında mermi izleri olan cesedin Sercan Yıldırım'a (23) ait olduğu belirlendi. D'nin yardım aldığını iddia ettiği şüpheliler S.Ç, S.Ş. ve T.Y. de gözaltına alındı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.