Bugünkü
Takvim

Doktor ihmali yüzünden ölen Minik bebeğin annesi: Bronşitten ölmüş gibi rapor hazırlanmış

'da yaşayan Sema-Emir Şahin çiftinin 8 aylık bebeği , Halkalı'daki özel bir hastanede kiralık doktorun ihmali yüzünden hayatını kaybetti. Çift, evlatlarının yanlış ilaç nedeniyle öldüğünü belirtti. Hastaneyi ve personeli şikayet etti. ise önceki gün paylaştığı videoda "Bugün bir kez daha yıkıldım. Ali Emir'in ölümü akut bronşit gösterilmiş. Röntgeninde bronşitle alakalı hiçbir şey yoktu. Bronşitten ölmüş gibi rapor hazırlanmış" dedi.

Adli 'Tıp!'
İstanbul'da yaşayan Sema-Emir Şahin çiftinin 8 aylık bebeği , Halkalı'daki özel bir hastanede kiralık doktorun ihmali yüzünden hayatını kaybetti. Çift, evlatlarının yanlış ilaç nedeniyle öldüğünü belirtti. Hastaneyi ve personeli şikayet etti.ise önceki gün paylaştığı videoda "Bugün bir kez daha yıkıldım. Ali Emir'in ölümü akut bronşit gösterilmiş. Röntgeninde bronşitle alakalı hiçbir şey yoktu. Bronşitten ölmüş gibi rapor hazırlanmış" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.