Bugünkü
Takvim

Aydın'da kaybolan 17 yaşındaki Beyza her yerde aranıyor

Aydın'da 17 yaşındaki Beyza Altın, önceki gün evden çıktı. Kendisinden bir daha da haber alınamadı. Telefonla ulaşamayan ve aradıkları yakın çevrede de genç kızı bulumayan yakınları, soluğu polis merkezinde aldı. Kayıp başvurusunda bulundu. Güvenlik güçleri, arama çalışması başlattı.

Neredesin Beyza
Aydın'da 17 yaşındaki Beyza Altın, önceki gün evden çıktı. Kendisinden bir daha da haber alınamadı. Telefonla ulaşamayan ve aradıkları yakın çevrede de genç kızı bulumayan yakınları, soluğu polis merkezinde aldı. Kayıpbaşvurusunda bulundu. Güvenlik güçleri, arama çalışması başlattı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.