Bugünkü
Takvim

45’lik Şahin

Kırıkkale'de galerici Fatih Yunus Güzel (32), 5 yıl önce satın aldığı Tofaş'ın Şahin marka otomobilini satışa çıkardı. İlanı gören galerici Melih Benginer, 45 bin lira değer biçilen aracı hiç düşünmeden satın aldı.

45’lik Şahin
Kırıkkale'de galerici Fatih Yunus Güzel (32), 5 yıl önce satın aldığı Tofaş'ın Şahin marka otomobilini satışa çıkardı. İlanı gören galerici Melih Benginer, 45 bin lira değer biçilen aracı hiç düşünmeden satın aldı. Orijinalliğini koruyan 1994 model aracın yeni sahibi Benginer, "6 bin kilometrede olan aracı saklamak için aldık" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.