Bugünkü
Takvim

'in derinliklerindeki tank ilgi görüyor

tarafından Kaş ilçesine getirilerek Güvercin Adası yakınlarında batırılan 1960 model tank, su altı meraklılarını ağırlıyor. İşte Takvim Gazetesi’nin 23 Eylül 2019 tarihli yaşam sayfalarından derlediğimiz haberler…
Antalya Valiliği tarafından Kaş'a getirilerek Güvercin Adası yakınlarında batırılan 1960 model tank, su altı meraklılarını ağırlıyor. İki yılı aşkın bir süredir mavi derinliklerde bulunan 45 tonluk devasa tank, birbirinden farklı su altı güzelliklerini barındıran Kaş'ın dalış turizmine katkı sunuyor. Dalış eğitmeni Barış Şeker, "Su altında tank görmek güzel bir şey. Dalışa meraklı olanların genelde uğrak yeri oluyor" diyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.