Bugünkü
Takvim

'te düğün kana bulandı! Gelinin yakınları damadı öldürdü

’te genç çift, nikah kıydı. Aileler arasında tartışma çıktı. Kına gecesinde saldırıya uğrayan damat öldü, annesi ağır yaralandı. Polis, yaptıkları çalışmanın ardından olaya karıştığı belirlenen 3 kişiyi gözaltına aldı.

'Kan'a gecesi!
Gelinin yakınları damadı öldürdü, annesini ağır yaraladı. Olay 'te yaşandı. Eser Efsane (32) ile Damla Efsane (27) evlenmeye karar verdi. Yaklaşık 3 ay önce nişan yapıldı. Çift 2 ay önce de resmi nikah kıydı. Damla'nın ailesi düğün alışverişi nedeni ile Eser'in ailesi ile tartıştı. Birbirlerini seven ikili ise kaçtı. Büyüklerinin araya girmesi ile genç kadının ailesi düğüne izin verdi. Dün gece gelinin kına gecesi düzenlendi. Gelinin babası ile kardeşleri bıçakla damat ile annesi Meryem Fidan'a saldırdı. Boğazı kesilen tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Annesinin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Polis, yaptıkları çalışmanın ardından olaya karıştığı belirlenen 3 kişiyi gözaltına aldı.Damat Eser Efsane, en mutlu gününde gelinin yakınları tarafından öldürüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.