Bugünkü
Takvim

Sahtekar anne kız yakayı ele verdi

Sahtekar anne kız, polisten kaçamadı. İzmirli işadamı Abdulkadir D.'nin (67), 173 milyon liralık servetini çekmeyi planlayan anne kız, Yankesicilik ve 'ne gelen e-mail ihbarı ile yakalandı.

Bak şu işe
Sahtekar anne kız, polisten kaçamadı. İzmirli işadamı Abdulkadir D. (67), kısa süre önce tanıştığı Ceylan A. (39) ile tanıştı. Kendini ekonomist olarak tanıtan Ceylan, annesi Tülay A. ile işadamının lüks villasına taşındı. İkili, işadamına 'Hastalığına iyi gelecek' diyerek yeşil reçeteli ilaçlar vererek Tülay A. adına vekaletname çıkarttı. İşadamının 173 milyon liralık servetini çekmeyi planlayan anne kız, Yankesicilik ve 'ne gelen e-mail ihbarı ile yakalandı. İşadamını görmeden 'akli dengesi yerindedir' raporu veren nörolog ve yeşil reçeteli ilaçları A.D.'yi görmeden yazan psikolog da gözaltına alındı. 2 doktor adli kontrol şartıyla serbest kalırken, anne ile kızı tutuklandı.


CEYHAN TORLAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.