Bugünkü
Takvim

Kadına özgürlük için sürdü

'Kadınlara özgürlük yakışır' mottosuyla motosikletiyle dünyanın çatısı olarak adlandırılan 'daki tepesine giden (35), 15 bin 200 kilometrelik 60 günlük yolculuğunun ardından 'ye döndü. 18 yaşından beri motosikletiyle dünyayı gezdiğini anlatan Özbay, "Bu yılki rotam kara yoluyla ulaşılabilen en yüksek zirve olarak bilinen 5 bin 359 metre rakımlı Khardung La tepesi oldu. Bir kadının isterse her şeyi başarabileceğine inanıyorum" dedi.

Kadına özgürlük için sürdü
'Kadınlara özgürlük yakışır' mottosuyla motosikletiyle dünyanın çatısı olarak adlandırılan 'daki Khardung La tepesine giden (35), 15 bin 200 kilometrelik 60 günlük yolculuğunun ardından 'ye döndü. 18 yaşından beri motosikletiyle dünyayı gezdiğini anlatan Özbay, "Bu yılki rotam kara yoluyla ulaşılabilen en yüksek zirve olarak bilinen 5 bin 359 metre rakımlı tepesi oldu. Bir kadının isterse her şeyi başarabileceğine inanıyorum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.