Bugünkü
Takvim

Cani baba ile peşinden gittiği kızına yaptırıp kurşun yağdırdı

’de cani baba, ile peşinden gittiği kızına yaptırıp kafasına sıktı. Eşini bulmak için iki araca daha takip cihazı yerleştirdiği ortaya çıktı.

G'pes'

Doktor kızını öldüren cani babanın, iki araca daha GPS cihazı taktırdığı anlaşıldı. Korkunç olay 27 Haziran'da 'de yaşandı. Pratisyen hekim Gülnur Yılmaz (28), otomobiliyle annesi Gülden Y.'nin yanına gitmek için yola çıktı. Babası Mustafa Ali Yılmaz (67) da daha önceden otomobiline cihazı koyduğu kızını, takip etmeye başladı.

Daha sonra yaptırdı. Annesinin yerini sordu, ancak cevap alamadı. Bunun üzerine Gülnur'a kurşun yağdırdı. Genç kız, yaşamını yitirdi. Katil zanlısı tutuklandı. Anne Gülden Y.'nin avukatı Berna Menteş, "Zanlı, müvekkilimin bindiğini düşündüğü başka iki araca da GPS cihazı takmış. Bunu, kendisi söylüyor. Ayrıca, bu cihazları internetten aldığını da beyan ediyor. Ancak müvekkilim bu iki aracı kullanmıyordu" dedi.


28 yaşındaki Gülnur Yılmaz, hayat dolu bir kadındı. Ölümü sevenlerini yasa boğdu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.