Bugünkü
Takvim

'te acı olay!

’te 5 arkadaş, ’na gitti. Sağanak nedeniyle sel meydana geldi. 4 kişi kurtarılırken, , yaşamını yitirdi.

Acı yol!

KANYONDA sele kapılan bir dernek üyesi öldü, 4 arkadaşı kurtarıldı. Olay dün 'te yaşandı. Eskişehir Mağara Araştırma Derneği üyesi olan Alper Yıldızlar, Arda Eyyüpoğlu, Gülşah Yağcıoğlu, Serpil Koç ve Ekrem Öztürk, 'na gitti. Grup, sağanak sel sularının arasında kaldı. Farklı yerlere savrulan dernek üyelerinden Ekrem Öztürk, kayboldu.

Serpil Koç ise kanyondan çıkarak, 5 kilometre yürüyüp yardım istedi. Alper Yıldızlar, Arda Eyyüpoğlu ve Gülşah Yağcıoğlu kurtarıldı. Kanyona inen kurtarma ekipleri, Öztürk'ün cansız bedenini, kaybolduğu noktadan yaklaşık 500 metre ilerideki kayalıklar arasında buldu.

Çalışmalara katılan İbrahim Alan, "Şoka girmişlerdi. Önce bir yol açtım kendime, onları halatla yukarı çıkardım. Büyük ihtimalle buradadır, dedim. Yaklaşık 500 metre ilerisinde kaybolan gencin cansız bedeni bulundu. Sol ayağı sıkışmıştı kayanın arasına. Taşa sırtüstü vurmuş" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.